Szczoteczka soniczna dla dzieci OROMED ORO-KIDS niebieska

W magazynie
95,00 zł lub 18 800 pkt
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Niebieska szczoteczka soniczna dla dzieci. Szczoteczka soniczna Oromed Oro-Kids Blue przeznaczona jest dla dzieci w przedziale wiekowym 0-3 lat. Kształtem przypomina lisa co w połączeniu z podświetlaną końcówką oraz przyjazną kolorystyką zachęca najmłodszych użytkowników do szczotkowania.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Szczoteczka soniczna Oromed Oro-Kids Blue

ikona

Niebieska szczoteczka soniczna dla dzieci

Szczoteczka soniczna Oromed Oro-Kids Blue przeznaczona jest dla dzieci w przedziale wiekowym 0-3 lat. Kształtem przypomina lisa co w połączeniu z podświetlaną końcówką oraz przyjazną kolorystyką zachęca najmłodszych użytkowników do szczotkowania. Rączka szczoteczki pokryta jest przyjemnym w dotyku, antypoślizgowym materiałem. Przyjazny kształt, podświetlenie końcówki oraz kolorystyka zostały dobrane w taki sposób, żeby mycie zębów było dla dziecka zabawą.

 

Szczoteczka soniczna Oromed Oro-Kids Blue w pudełku od przodu
ikona

Przyjazne i skuteczne szczotkowanie

Szczoteczka soniczna Oromed Oro-Kids Blue generuje do 16 tysięcy ruchów szczotkujących na minutę dzięki czemu jest bezpieczna dla najmłodszych użytkowników. Zastosowana częstotliwość drgań sprawia, że szczoteczka jest przyjazna dla delikatnych dziąseł Twojego dzieci. Szczoteczka soniczna zwiększa zakres ruchów wymiatających, dzięki czemu szczoteczka skutecznie czyści zęby. Szczoteczk została wyposażona w timer. Co 30 sekund będzie przypominała dziecku o zmianie strony szczotkowania a po upływie dwóch minut się automatycznie wyłączy. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom dzieci od najmłodszych lat uczą się poprawnego mycia zębów.

 

Szczoteczka soniczna Oromed Oro-Kids Blue z różnych stron obok opakowania
Opis
Producent OROMED
Rodzaj Szczoteczka soniczna
Zasilanie Bateryjne
Czujnik siły nacisku nie
Regulacja strumienia wody Nie
Ilość końcówek do szczoteczki 2
Regulacja prędkości Nie
Sygnalizator czasu mycia tak
Kolor Biało - niebieski
Gwarancja 24 miesiące
To Top