- 12%

Szczotka uniwersalna (L) FISKARS Solid

W magazynie
139,00 zł lub 27 600 pkt
13,25 zł x 12 rat 1.2% RRSO
Promocja obowiązuje w dniach: od 06.05.2024
Cena bezpośrednio przed obniżką: 159,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 159,00 zł Cena minimalna produktu z okresu ostatnich 30 dni
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Jeśli chcesz zadbać o czystość na dużych powierzchniach, takich jak chodniki, patio czy tarasy, potrzebujesz odpowiedniego narzędzia. Nasza duża szczotka do zamiatania została zaprojektowana specjalnie do tego celu. Dzięki praktycznej krawędzi skrobiącej poradzisz sobie nawet z uporczywymi zabrudzeniami. System PowerClean, który łączy miękkie i twarde włosie, zapewnia efektywną pracę. Włosie twarde znajdujące się z przodu szczotki, skutecznie radzi sobie z...
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Szczotka uniwersalna (L) FISKARS Solid

ikona

IDEALNA DO DUŻYCH POWIERZCHNI

Jeśli chcesz zadbać o czystość na dużych powierzchniach, takich jak chodniki, patio czy tarasy, potrzebujesz odpowiedniego narzędzia. Nasza duża szczotka do zamiatania została zaprojektowana specjalnie do tego celu. Dzięki praktycznej krawędzi skrobiącej poradzisz sobie nawet z uporczywymi zabrudzeniami. System PowerClean, który łączy miękkie i twarde włosie, zapewnia efektywną pracę. Włosie twarde znajdujące się z przodu szczotki, skutecznie radzi sobie z trudnymi zanieczyszczeniami, a miękkie włosie w kolorze terakoty na tyle szczotki, jest idealne do mniejszych zabrudzeń. Końcówki włosia są zakrzywione do wewnątrz, dzięki czemu szczotka doskonale zbiera wszelkie ogrodowe odpadki.

Szczotka uniwersalna (L) FISKARS Solid
ikona

FUNKCJONALNA I ERGONOMICZNA

Nasza szczotka to także narzędzie funkcjonalne i ergonomiczne. Aluminiowy trzonek jest lekki i poręczny, a jego optymalna długość pozwala uniknąć nadwyrężenia mięśni i pleców. Korpus szczotki wykonano z materiałów odpornych na warunki atmosferyczne, a wyjątkowo wytrzymałe włosie z polipropylenu. Głowica z trzonkiem łączy się bezproblemowo dzięki systemowi in-lock. Długość całkowita narzędzia wynosi 1,7 metra. Nasza szczotka posiada także praktyczny otwór do zawieszenia na haku. Doskonała jakość użytych materiałów gwarantuje długie użytkowanie narzędzia, a fiński design dodaje mu elegancji.

Szczotka uniwersalna (L) FISKARS Solid
Opis
PRODUCENT Fiskars
RODZAJ Szczotka
DŁUGOŚĆ 1,7 m
DODATKOWE INFORMACJE Posiada otwór do zawieszenia na haku
12 x 1.2%
Kwota kredytu
Pierwsza wpłata
Liczba rat
2 Liczba rat
x
0,00 zł Wysokość raty
%
%
%
%
%
%
Szczegóły finansowe wskazanej propozycji:
Całkowita kwota kredytu 500,00 zł
Całkowita kwota do zapłaty 0,00 zł
Całkowity koszt kredytu 0,00 zł
Prowizja 0,00 zł
Stopa oprocentowania stała 0,00 %
Odsetki 0,00 zł
RRSO 0,00 %
Rozwiń szczegóły
To Top