Szpadel ostry FISKARS Solid

W magazynie
119,00 zł lub 23 600 pkt
11,35 zł x 12 rat 1.2% RRSO
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Fiskars Solid™ to asortyment funkcjonalnych narzędzi ogrodniczych, które wyróżniają się solidnością, trwałością oraz najwyższą jakością od Fiskars. Szpadel ostry z kolei idealnie sprawdzi się przy wszelkich pracach związanych z kopaniem, usuwaniem korzeni lub kępek trawy, a także przy podkopywaniu darni. Zaostrzona krawędź skutecznie przecina korzenie, a specjalna podpórka na blacie szpadla zwiększa efektywność pracy...
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Szpadel ostry FISKARS Solid

ikona

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Fiskars Solid™ to asortyment funkcjonalnych narzędzi ogrodniczych, które wyróżniają się solidnością, trwałością oraz najwyższą jakością od Fiskars. Szpadel ostry z kolei idealnie sprawdzi się przy wszelkich pracach związanych z kopaniem, usuwaniem korzeni lub kępek trawy, a także przy podkopywaniu darni. Zaostrzona krawędź skutecznie przecina korzenie, a specjalna podpórka na blacie szpadla zwiększa efektywność pracy.

Szpadel ostry FISKARS Solid
ikona

TRWAŁOŚĆ I NIEZAWODNOŚĆ

Łączenie głowicy z metalowym trzonkiem zostało wykonane za pomocą spawu, co zapewnia trwałość i niezawodność podczas eksploatacji. Dodatkowo ergonomicznie wygięty trzonek zapewnia wygodę podczas pracy, a jego optymalna długość pozwala na zachowanie prawidłowej postawy ciała, unikając nadmiernego wysiłku mięśni. Blat szpadla został wyposażony w podpórkę, co ułatwia wbijanie się nawet w twardą glebę, natomiast rączka w kształcie litery D jest odpowiednio duża, co umożliwia pewne i wygodne trzymanie narzędzia, nawet w rękawicach roboczych.

Szpadel ostry FISKARS Solid
ikona

WYGODA I PRECYZJA

Wykonanie z wysokiej jakości materiałów - głowica wykonana ze stali borowej, a wygodna rączka z tworzywa sztucznego, zapewniają nie tylko trwałość, ale także wygodę i precyzję pracy. Szpadel posiada matowe, czarne wykończenie, co dodaje mu eleganckiego wyglądu. Długość narzędzia to 116,6 cm, a szerokość blatu szpadla wynosi 18 cm. Waga narzędzia to 1,85 kg. Fiskars Solid™ to wybór dla wymagających, którzy oczekują niezawodności, wygody i najwyższej jakości.

Szpadel ostry FISKARS Solid
Opis
PRODUCENT Fiskars
RODZAJ Szpadel
DŁUGOŚĆ 116,6 cm
SZEROKOŚĆ 18 cm
WAGA 1,85 kg
KOLOR Czarno - pomarańczowy
12 x 1.2%
Kwota kredytu
Pierwsza wpłata
Liczba rat
2 Liczba rat
x
0,00 zł Wysokość raty
%
%
%
%
%
%
Szczegóły finansowe wskazanej propozycji:
Całkowita kwota kredytu 500,00 zł
Całkowita kwota do zapłaty 0,00 zł
Całkowity koszt kredytu 0,00 zł
Prowizja 0,00 zł
Stopa oprocentowania stała 0,00 %
Odsetki 0,00 zł
RRSO 0,00 %
Rozwiń szczegóły
To Top