Szpadel ostry FISKARS Solid · ORLEN VITAY
- 13%

Szpadel ostry FISKARS Solid

W magazynie Przewidywana wysyłka w 24h
85,99 zł lub 16 998 pkt
Cena bezpośrednio przed obniżką: 99,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 99,00 zł Cena minimalna produktu z okresu ostatnich 30 dni
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Fiskars Solid™ to asortyment funkcjonalnych narzędzi ogrodniczych, które wyróżniają się solidnością, trwałością oraz najwyższą jakością od Fiskars. Szpadel ostry z kolei idealnie sprawdzi się przy wszelkich pracach związanych z kopaniem, usuwaniem korzeni lub kępek trawy, a także przy podkopywaniu darni. Zaostrzona krawędź skutecznie przecina korzenie, a specjalna podpórka na blacie szpadla zwiększa efektywność pracy...
Płatność tylko punktami programu
lojalnościowego vitay.pl
- załóż konto vitay.pl
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Szpadel ostry FISKARS Solid

ikona

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Fiskars Solid™ to asortyment funkcjonalnych narzędzi ogrodniczych, które wyróżniają się solidnością, trwałością oraz najwyższą jakością od Fiskars. Szpadel ostry z kolei idealnie sprawdzi się przy wszelkich pracach związanych z kopaniem, usuwaniem korzeni lub kępek trawy, a także przy podkopywaniu darni. Zaostrzona krawędź skutecznie przecina korzenie, a specjalna podpórka na blacie szpadla zwiększa efektywność pracy.

Szpadel ostry FISKARS Solid
ikona

TRWAŁOŚĆ I NIEZAWODNOŚĆ

Łączenie głowicy z metalowym trzonkiem zostało wykonane za pomocą spawu, co zapewnia trwałość i niezawodność podczas eksploatacji. Dodatkowo ergonomicznie wygięty trzonek zapewnia wygodę podczas pracy, a jego optymalna długość pozwala na zachowanie prawidłowej postawy ciała, unikając nadmiernego wysiłku mięśni. Blat szpadla został wyposażony w podpórkę, co ułatwia wbijanie się nawet w twardą glebę, natomiast rączka w kształcie litery D jest odpowiednio duża, co umożliwia pewne i wygodne trzymanie narzędzia, nawet w rękawicach roboczych.

Szpadel ostry FISKARS Solid
ikona

WYGODA I PRECYZJA

Wykonanie z wysokiej jakości materiałów - głowica wykonana ze stali borowej, a wygodna rączka z tworzywa sztucznego, zapewniają nie tylko trwałość, ale także wygodę i precyzję pracy. Szpadel posiada matowe, czarne wykończenie, co dodaje mu eleganckiego wyglądu. Długość narzędzia to 116,6 cm, a szerokość blatu szpadla wynosi 18 cm. Waga narzędzia to 1,85 kg. Fiskars Solid™ to wybór dla wymagających, którzy oczekują niezawodności, wygody i najwyższej jakości.

Szpadel ostry FISKARS Solid
Opis
PRODUCENT Fiskars
RODZAJ Szpadel
DŁUGOŚĆ 116,6 cm
SZEROKOŚĆ 18 cm
WAGA 1,85 kg
KOLOR Czarno - pomarańczowy
Popularne w kategorii Pozostałe
To Top