Szufla FISKARS Solid

W magazynie
129,00 zł lub 25 600 pkt
12,3 zł x 12 rat 1.2% RRSO
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Fiskars Solid™ to gama wielofunkcyjnych narzędzi ogrodowych, wyróżniających się trwałością, wytrzymałością oraz wysoką jakością marki Fiskars. Wśród nich znajduje się uniwersalna szufla ogrodowa, która jest idealnym rozwiązaniem do przenoszenia różnego rodzaju sypkich materiałów, takich jak żwir, piasek czy ziemia. Głowica jest szeroka i solidna, co ułatwia...
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Szufla FISKARS Solid

ikona

SZEROKA I SOLIDNA GŁOWICA

Fiskars Solid™ to gama wielofunkcyjnych narzędzi ogrodowych, wyróżniających się trwałością, wytrzymałością oraz wysoką jakością marki Fiskars. Wśród nich znajduje się uniwersalna szufla ogrodowa, która jest idealnym rozwiązaniem do przenoszenia różnego rodzaju sypkich materiałów, takich jak żwir, piasek czy ziemia. Głowica jest szeroka i solidna, co ułatwia przenoszenie większych ilości materiału. Łączenie głowicy z metalowym trzonkiem wykonane jest za pomocą spawu, co gwarantuje, że szufla jest wytrzymała i nie ulegnie szybkiemu zużyciu.

Szufla FISKARS Solid
ikona

MATOWE WYKOŃCZENIE

Ergonomicznie wygięty trzonek zapewnia wygodną pracę i minimalizuje ryzyko przeciążenia mięśni. Rączka w kształcie litery D jest odpowiednio duża, co umożliwia pewne i wygodne trzymanie narzędzia, także w rękawicach roboczych. Głowica szufli wykonana jest ze stali borowej, a wygodna rączka z tworzywa sztucznego. Matowe, czarne wykończenie nadaje narzędziu elegancki wygląd i ochronę przed uszkodzeniami. Szufla ogrodowa Fiskars Solid™ ma długość 126,7 cm, szerokość 23 cm i wagę 2,13 kg. Dzięki temu narzędzie jest wygodne w użyciu i zapewnia skuteczność pracy.

Szufla FISKARS Solid
Opis
PRODUCENT Fiskars
RODZAJ Szufla
DŁUGOŚĆ 126,7 cm
SZEROKOŚĆ 23 cm
WAGA 2,13 kg
KOLOR Czarno - pomarańczowy
12 x 1.2%
Kwota kredytu
Pierwsza wpłata
Liczba rat
2 Liczba rat
x
0,00 zł Wysokość raty
%
%
%
%
%
%
Szczegóły finansowe wskazanej propozycji:
Całkowita kwota kredytu 500,00 zł
Całkowita kwota do zapłaty 0,00 zł
Całkowity koszt kredytu 0,00 zł
Prowizja 0,00 zł
Stopa oprocentowania stała 0,00 %
Odsetki 0,00 zł
RRSO 0,00 %
Rozwiń szczegóły
To Top