TERMOMETR BEZDOTYKOWY OROMED ORO COLOR MAX

W magazynie Wysyłamy w 24h
79,99 zł lub 15 797 pkt
i
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
Zaprojektowano do pomiaru temperatury ciała lub wybranej powierzchni przy użyciu technologii promieniowania podczerwonego. Termometr bezdotykowy Oromed Oro-Color Max na podczerwień nie jest inwazyjny, więc jest łatwiejszy i wygodniejszy w użyciu niż tradycyjne termometry doustne, pod ramię, do odbytnicze lub douszne.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Termometr bezdotykowy Oromed Oro-Color Max

ikona

Termometr bezdotykowy na podczerwień ORO-COLOR MAX

Zaprojektowano do pomiaru temperatury ciała lub wybranej powierzchni przy użyciu technologii promieniowania podczerwonego. Termometr bezdotykowy Oromed Oro-Color Max na podczerwień nie jest inwazyjny, więc jest łatwiejszy i wygodniejszy w użyciu niż tradycyjne termometry doustne, pod ramię, do odbytnicze lub douszne. Jest rzeczywiście „bezkontaktowym” termometrem. Umożliwia pomiar temperatury ciała dorosłych i dzieci bez konieczności dotykania skóry. Dzięki Termometrowi bezdotykowe nie ma potrzeby wprowadzania sondy termometru do jakiejkolwiek części ciała. Możemy dokonać pomiaru w przeciągu 1 sekundy. Termometr posiada również trójkolorową funkcję identyfikacji temperatury, która umożliw natychmiast stwierdzić czy temperatura człowieka jest w normie podwyższona czy wysoka.

 

Termometr bezdotykowy Oromed Oro-Color Max z przodu wraz z pudełkiem
ikona

Nie tylko do pomiaru temperatury ciała

Termometr bezdotykowy Oromed Oro-Color Max na podczerwień to urządzenie, którym zmierzysz także temperaturę wody czy mleka dla niemowlęcia. Dodatkowo sprawdzisz także, ile stopni jest w pomieszczeniu. Wszystko przy użyciu jednego przycisku. Urządzenie posiada zaawansowany sensor, który poda bardzo dokładny wynik.

 

Termometr bezdotykowy Oromed Oro-Color Max z przodu wraz z pudełkiem i wyświetlaczami
Opis
Producent PR Oromed
Zasilanie ZS Bateryjne
Bezdotykowy BD Tak
Miejsce pomiaru MP części ciała, wybrane powierzchnie
Dokładność pomiaru DP Brak danych
Czas pomiaru CP 1 sekunda
Pamięć pomiarów PP 35
Kolor Color Biały
Gwarancja GW 24 miesięcy
group 201928
To Top