Termometr bezdotykowy Terraillon Thermo distance 13955

W magazynie
125,00 zł lub 24 800 pkt
11,92 zł x 12 rat 1.2% RRSO
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Thermo Distance to innowacyjny termometr na podczerwień, który zapewnia bezpieczeństwo i higienę pomiaru. Dzięki temu, że nie wymaga kontaktu z ciałem, Thermo Distance eliminuje ryzyko przenoszenia bakterii i płynów ustrojowych, co czyni go idealnym do stosowania w...
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Termometr bezdotykowy Terraillon Thermo distance 13955

ikona

BEZDOTYKOWY - DLA BEZPIECZEŃSTWA I HIGIENY

Thermo Distance to innowacyjny termometr na podczerwień, który zapewnia bezpieczeństwo i higienę pomiaru. Dzięki temu, że nie wymaga kontaktu z ciałem, Thermo Distance eliminuje ryzyko przenoszenia bakterii i płynów ustrojowych, co czyni go idealnym do stosowania w miejscach publicznych i domach.

Termometr bezdotykowy Terraillon Thermo distance 13955
ikona

PRECYZJA I PROSTOTA OBSŁUGI

Thermo Distance gwarantuje szybki i precyzyjny pomiar temperatury ciała, a dzięki dużemu i podświetlanemu wyświetlaczowi LED oraz dodatkowej sygnalizacji kolorami - łatwy odczyt wyników. Dźwięk pomaga umieścić termometr na właściwej odległości, co pozwala na wyświetlenie wyniku w ciągu zaledwie jednej sekundy. Dodatkowo Thermo Distance posiada automatyczne 9 pomiarów w pamięci, dzięki czemu możesz monitorować temperaturę ciała.

Termometr bezdotykowy Terraillon Thermo distance 13955
ikona

PEŁNA KONTROLA TEMPERATURY

Thermo Distance umożliwia pomiar temperatury ciała z precyzją wynoszącą +/- 0,2 °C, co zapewnia pełną kontrolę nawet nad najdrobniejszymi odchyleniami. Prosta interpretacja wyników jest możliwa dzięki kolorowemu wskaźnikowi wyników oraz dużemu ekranowi LCD. Zielony wskaźnik oznacza normalną temperaturę, a czerwony wskaźnik informuje o gorączce.

Termometr bezdotykowy Terraillon Thermo distance 13955
ikona

WYGODNY I KOMPAKTOWY

Thermo Distance to termometr, który idealnie dopasowuje się do dłoni dzięki ergonomicznemu kształtowi. Jest kompaktowy i łatwy do przenoszenia, co pozwala na zabranie go wszędzie - do pracy, szkoły, w podróż. Możliwość pomiaru temperatury cieczy i otoczenia czyni go wszechstronnym narzędziem do codziennego użytku.

Termometr bezdotykowy Terraillon Thermo distance 13955
Opis
PRODUCENT Terraillon
TYP bezdotykowy
MAKSYMALNY POMIAR -22°C ~ 80,0°C
ODCZYT POMIARU wyświetlacz LCD
ZASILANIE 2 x AAA
BATERIE W ZESTAWIE tak
EAN 3094570139557
KOD PRODUCENTA 13955
GWARANCJA 2 lata
12 x 1.2%
Kwota kredytu
Pierwsza wpłata
Liczba rat
2 Liczba rat
x
0,00 zł Wysokość raty
%
%
%
%
%
%
Szczegóły finansowe wskazanej propozycji:
Całkowita kwota kredytu 500,00 zł
Całkowita kwota do zapłaty 0,00 zł
Całkowity koszt kredytu 0,00 zł
Prowizja 0,00 zł
Stopa oprocentowania stała 0,00 %
Odsetki 0,00 zł
RRSO 0,00 %
Rozwiń szczegóły
To Top