Transmiter FM SAVIO TR-14 z Bluetooth i ładowarką

W magazynie
119,00 zł lub 23 600 pkt
11,35 zł x 12 rat 1.2% RRSO
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Transmiter samochodowy Savio TR-14 SAVFMTRANSTR-14 Czarny

ikona

Transmiter samochodowy TR-14

Wielofunkcyjne urządzenie wyposażone w Bluetooth 5.0 oraz zaawansowaną technologię ENC (redukcja hałasu środowiskowego). Ta funkcja redukuje szumy, tłumiąc niepotrzebne dźwięki z otoczenia, co znacznie poprawia jakość prowadzonych rozmów. Zastosowany procesor muzyczny w transmiterze samochodowym Savio TR-14 SAVFMTRANSTR-14 umożliwia odtwarzanie ulubionych utworów w doskonałej jakości.

 

Transmiter samochodowy Savio TR-14 SAVFMTRANSTR-14 od frontu na niebieskim tle z ładowarką
ikona

Power Delivery 3.0 / Quick Charge 3.0

Transmiter samochodowy Savio TR-14 SAVFMTRANSTR-14 posiada wejście multimedialne Micro SD oraz wyjście liniowe AUX, wyposażony jest także w dwa wyjścia szybkiego ładowania wspierające Quick Charge 3.0 i Power Delivery 3.0, dzięki czemu błyskawicznie naładujesz swój smartfon lub tablet. Podświetlany pierścień wraz z możliwością wyboru odpowiedniego koloru sprawi, że urządzenie idealnie wkomponuje się do wnętrza każdego samochodu.

 

Transmiter samochodowy Savio TR-14 SAVFMTRANSTR-14 pod skosem w lewo przyczepiony do deski rozdzielczej w samochodzie
ikona

Funkcja zestawu głośnomówiącego i bass boost

Transmiter samochodowy Savio TR-14 SAVFMTRANSTR-14 umożliwia kontrolę nad połączeniami przychodzącymi bez utraty koncentracji na drodze. Dzięki temu znacząco zwiększysz swój komfort i bezpieczeństwo podczas jazdy samochodem. Wzmocnienie basów to wbudowany efekt, który wzmacnia niskie częstotliwości. Jest porównywalny z korektorem, ale ogranicza się do wzmocnienia jednopasmowego w zakresie niskich częstotliwości. Funkcja ta świetnie sprawdza się podczas słuchania dynamicznej muzyki.

 

Transmiter samochodowy Savio TR-14 SAVFMTRANSTR-14 widok na zestaw głośnomówiący pod skosem w lewo
ikona

Funkcja ENC

ENC (redukcja hałasu środowiskowego) to funkcja w transmiterze samochodowym Savio TR-14 SAVFMTRANSTR-14, która służy do tłumienia hałasów płynących z otoczenia podczas przeprowadzanych rozmów telefonicznych. Połączenie tej funkcji wraz z rotacyjnym mikrofonem sprawi, że Twój rozmówca w słuchawce usłyszy Twój czysty głos, niezależnie od tego, czy prowadzisz rozmowę podczas jazdy samochodem czy na zatłoczonym parkingu.

 

Transmiter samochodowy Savio TR-14 SAVFMTRANSTR-14 pod skosem w lewo na niebieskim tle z ładowarką
Opis
Producent PRD Savio
Rodzaj urządzenia RDZ Transmiter samochodowy
Przeznaczenie PRZ Odtwarzanie muzyki stereo w doskonałej jakości, ładowanie telefonu, pełni funkcję zestawu głośnomówiącego i podbicia basów
Zawartość zestawu ZZW transmiter samochodowy
Kolor KO czarny
Gwarancja GWR 24 miesiące
12 x 1.2%
Kwota kredytu
Pierwsza wpłata
Liczba rat
2 Liczba rat
x
0,00 zł Wysokość raty
%
%
%
%
%
%
Szczegóły finansowe wskazanej propozycji:
Całkowita kwota kredytu 500,00 zł
Całkowita kwota do zapłaty 0,00 zł
Całkowity koszt kredytu 0,00 zł
Prowizja 0,00 zł
Stopa oprocentowania stała 0,00 %
Odsetki 0,00 zł
RRSO 0,00 %
Rozwiń szczegóły
To Top