Transmiter samochodowy Savio TR-15 · ORLEN VITAY

Transmiter samochodowy Savio TR-15

W magazynie
75,00 zł lub 14 800 pkt
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Transmiter samochodowy Savio TR-15 Transmiter samochodowy TR-15 z funkcją Bluetooth 5.3 Transmiter samochodowy Savio TR-15 posiada standard Bluetooth w wersji 5.3. Wariant ten zapewnia stabilną łączność, lepszą jakość dźwięku poprzez zmniejszenie zakłóceń, a także poprawia zasięg w porównaniu ze starszymi wersjami Bluetooth.
Płatność tylko punktami programu
lojalnościowego vitay.pl
- załóż konto vitay.pl
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Transmiter samochodowy Savio TR-15

ikona

Transmiter samochodowy TR-15 z funkcją Bluetooth 5.3

Transmiter samochodowy Savio TR-15 posiada standard Bluetooth w wersji 5.3. Wariant ten zapewnia stabilną łączność, lepszą jakość dźwięku poprzez zmniejszenie zakłóceń, a także poprawia zasięg w porównaniu ze starszymi wersjami Bluetooth. Dlatego zastosowane rozwiązanie pozwoli na bezproblemową jazdę bez zbędnych zakłóceń w połączniu telefonu z TR-15.

 

Transmiter samochodowy Savio TR-15 od frontu
ikona

Funkcja zestawu głośnomówiącego

Savio TR-15 umożliwia kontrolę nad połączeniami przychodzącymi bez utraty koncentracji na drodze. Dzięki temu znacząco poprawia komfort oraz zwiększa bezpieczeństwo podczas jazdy samochodem. Funkcja zestawu głośnomówiącego świetnie sprawdza się nawet wtedy gdy uchylisz szybę w samochodzie. Transmiter samochodowy Savio TR-15 spełni Twoje najśmielsze oczekiwania.

 

Transmiter samochodowy Savio TR-15 pod skosem w lewo
ikona

Bass boost

Ciesz się mocniejszym dźwiękiem basów dzięki transmiterowi samochodowemu Savio TR-15. Bass boost to wbudowany efekt, który zwiększy natężenie dźwięku o niskich częstotliwościach. Jest porównywalny z korektorem, ale ogranicza się do wzmocnienia dolnego pasma dźwięku. Funkcja ta świetnie sprawdza się podczas słuchania dynamicznej muzyki.

 

Transmiter samochodowy Savio TR-15 widok na tył
ikona

Funkcja szybkiego ładowania. Odtwarzanie muzyki z portu USB-A

Transmiter samochodowy Savio TR-15 umożliwia ładowanie w standardzie Quick Charge 3.0 z portu USB-A. Technologia ta pozwala na ładowanie urządzeń do czterech razy szybciej niż ogólnie dostępne standardy. Dodatkowo urządzenie to jest wyposażone w nowoczesne złącze USB-C o maksymalnym napięciu 2,4A. Dzięki tym rozwiązaniom poświęcisz mniej czasu na ładowanie i będziesz gotowy szybciej wyruszyć w drogę! Urządzenie posiada multimedialne złącze USB-A, które umożliwia podłączenie dysków zewnętrznych o pojemności do 64GB. Dzięki temu możesz odtwarzać ulubioną muzykę zgraną z komputera.

 

Transmiter samochodowy Savio TR-15 pod skosem w lewo
Opis
Producent PR SAVIO
Rodzaj akcesorium Transmiter FM
Bluetooth Tak
Złącza USB Tak
Gwarancja 24 miesiące
To Top