Uchwyt na okulary Baseus Vehicle eyewear clip clamping type Black

W magazynie
39,99 zł lub 7 798 pkt
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Uchwyt na okulary Baseus Vehicle eyewear clip clamping type Black

ikona

 

Baseus samochodowy uchwyt klips na okulary to doskonałe rozwiązanie dla kierowców, którzy pragną utrzymać porządek i organizację we wnętrzu swojego pojazdu. Ten praktyczny gadżet marki Baseus umożliwia bezpieczne i stabilne mocowanie zarówno okularów korekcyjnych, jak i słonecznych.
Jego kompaktowy design sprawia, że jest idealny do użytku w nowoczesnych autach, a efektowny metaliczny połysk dodaje elegancji. Uchwyt jest łatwy w montażu i demontażu, co czyni go przenośnym i elastycznym akcesorium.
Uchwyt z klipsem Baseus nie tylko dba o bezpieczne przechowywanie okularów, ale także pomaga w utrzymaniu porządku w wnętrzu pojazdu. Wszechobecne paragony, bilety parkingowe i karty płatnicze mogą być zbierane i przechowywane w jednym miejscu, blisko kierowcy, co ułatwia dostęp do nich w trakcie jazdy.
Podsumowując, Baseus samochodowy uchwyt klips na okulary to praktyczne i eleganckie rozwiązanie dla kierowców, którzy cenią sobie porządek i łatwy dostęp do niezbędnych przedmiotów w czasie podróży.

zdjęcie produktu
To Top