Samochodowy uchwyt na telefon/tablet Baseus Back Seat Car Mount Holder Black

W magazynie
54,99 zł lub 10 798 pkt
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Uchwyt na telefon/tablet Baseus Back Seat Car Mount Holder Black

ikona

 

Baseus Back Seat Car to funkcjonalny uchwyt, który stworzony został, aby zapewnić wygodę i rozrywkę pasażerom podczas długich podróży samochodem. Dzięki temu uchwytowi, podróż staje się przyjemniejsza, a pasażerowie mogą swobodnie korzystać z urządzeń multimedialnych.

Ten uchwyt montowany jest na zagłówku, co pozwala na wygodne umieszczenie telefonu lub tabletu w zasięgu wzroku. Odpowiedni dla urządzeń o przekątnej ekranu od 5 do 12 cali, sprawia, że podróżujący mogą cieszyć się ulubionymi filmami, serialami czy grami, nie trzymając przy tym urządzenia w rękach.

Specjalne silikonowe nakładki zapewniają pewne i delikatne trzymanie urządzenia, jednocześnie nie pozostawiając żadnych śladów czy zarysowań. Dodatkowo, model ten jest wyjątkowo praktyczny dzięki specjalnemu mocowaniu ramion na zawiasach, które pozwala obracać uchwyt o 360 stopni. To zapewnia możliwość ustalenia najbardziej komfortowego kąta oglądania, dostosowanego do preferencji pasażera.

Z Baseus Back Seat Car podróż z tyłu samochodu staje się bardziej relaksująca i angażująca. Dzieci nie będą się nudzić, a dorośli będą mieli szansę swobodnie skorzystać z urządzeń multimedialnych, nie obawiając się o ich bezpieczeństwo czy wygodę. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy szukają praktycznego i wszechstronnego sposobu na uprzyjemnienie podróży.

zdjęcie produktu
To Top