Samochodowy uchwyt na telefon Baseus Bullet An on-board Magnetic Bracket Black

W magazynie
54,99 zł lub 10 798 pkt
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Uchwyt na telefon Baseus Bullet An on-board Magnetic Bracket Black

ikona

Baseus Bullet an on board to rewolucyjny magnetyczny uchwyt samochodowy, idealny do montażu na kokpicie lub innej płaskiej powierzchni. Wykonany z precyzyjnie przyciętego i polerowanego stopu aluminium za pomocą metody CNC, prezentuje się oszałamiająco elegancko.

Cechą wyróżniającą ten uchwyt są cztery potężne magnesy rubidowe, które gwarantują wyjątkową wydajność. To znacznie silniejsze magnesy niż te używane w typowych uchwytach, dzięki czemu telefon pozostaje bezpieczny nawet na trudnych i nierównych drogach. Stałe pole magnetyczne nie zakłóca sygnału telefonu i nie wpływa na jego działanie.

Uchwyt zapewnia niezwykłą prostotę obsługi i wygodę użytkowania. Możliwość regulacji pozwala na ustawianie telefonu w dowolnej pozycji – zarówno pionowo, jak i poziomo – zgodnie z preferencjami użytkownika. Montaż jest niezwykle łatwy, a kompaktowe rozmiary uchwytu sprawiają, że pasuje do wielu różnych miejsc w samochodzie.

Baseus Bullet an on board to doskonałe połączenie funkcjonalności, trwałości i estetyki. Ten innowacyjny uchwyt z pewnością spełni oczekiwania użytkowników, którzy cenią prostotę, wygodę i elegancję w jednym akcesorium.

zdjęcie produktu
To Top