Samochodowy uchwyt grawitacyjny na telefon Baseus Gravity Car Mount, Black

W magazynie
39,99 zł lub 7 798 pkt
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Uchwyt na telefon Baseus Gravity Car Mount, Black

ikona

 

Baseus Gravity to inteligentny uchwyt samochodowy, zaprojektowany do montażu na kratce nawiewu. Wykorzystuje innowacyjną technologię grawitacyjną, automatycznie zaciskając się, gdy telefon jest umieszczony w uchwycie. Dzięki temu użytkownik może obsługiwać urządzenie jedną ręką, co znacznie ułatwia korzystanie podczas jazdy.
Trójkątna konstrukcja uchwytu zapewnia szczelne zamocowanie telefonu z trzech stron, eliminując ryzyko wypadnięcia lub uszkodzenia. Gumowe wkładki w miejscach styku z telefonem chronią go przed zarysowaniami. Dodatkowo, dolna podstawka ma wycięcie, umożliwiające swobodny dostęp do przycisku Home i funkcji telefonu.
Uchwyt ma duży zakres regulacji, co pozwala dopasować go do różnych modeli telefonów. Jego wysokiej jakości wykończenie zapewnia trwałość i wytrzymałość. Kompaktowe rozmiary uchwytu umożliwiają szybką zmianę miejsca montażu, a jego montaż na kratce nawiewu nie rozprasza uwagi ani nie zasłania widoku.
Szerokie ramiona uchwytu pewnie trzymają telefon, a wyłożone elastycznym silikonem zapobiegają rysowaniu się urządzenia i kratki nawiewu. Uchwyt jest także kompatybilny z większością rodzajów kratek wentylacyjnych. Dodatkowo, posiada wycięcie na port ładowania, umożliwiając podłączenie ładowarki nawet w trakcie jazdy. Baseus Gravity to praktyczne i niezawodne rozwiązanie dla bezpiecznego korzystania z telefonu podczas podróży.

zdjęcie produktu
To Top