Samochodowy uchwyt grawitacyjny na telefon Baseus Metal Age Gravity Car Mount (CD Version) Black

W magazynie
49,99 zł lub 9 798 pkt
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Uchwyt na telefon Baseus Metal Age Gravity Car Mount (CD Version) Black

ikona

Baseus Metal Age to innowacyjny uchwyt samochodowy, który wykorzystuje miejsce w slocie CD, umożliwiając bezpieczne i wygodne trzymanie telefonu podczas jazdy. Dzięki grawitacyjnej technologii, uchwyt automatycznie zaciska się w momencie włożenia urządzenia, zapewniając stabilność nawet na nierównych drogach.

Jego elegancki i nowoczesny design idealnie wpisuje się w różnorodne wnętrza samochodów. Prosty montaż nie wymaga użycia narzędzi - wystarczy przycisnąć guzik z logo producenta i wsunąć uchwyt w slot CD. Ten inteligentny mechanizm nie tylko trzyma telefon w bezpiecznym miejscu, ale także umożliwia jednoczesne odtwarzanie płyt CD.

Uchwyt Metal Age został wykonany z wysokiej jakości stopu aluminium, co gwarantuje odporność na utlenianie, korozję oraz długotrwałą trwałość. Jest kompatybilny z telefonami o szerokości od 50 do 92mm, co obejmuje większość dostępnych na rynku smartfonów. To doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy cenią estetykę, funkcjonalność i bezpieczeństwo podczas podróży.

zdjęcie produktu
To Top