- 9%

Samochodowy uchwyt grawitacyjny na telefon Baseus Osculum Type Gravity Car Mount Black+red

W magazynie
49,99 zł lub 9 798 pkt
Promocja obowiązuje w dniach: od 18.07.2024
Cena bezpośrednio przed obniżką: 54,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 54,99 zł Cena minimalna produktu z okresu ostatnich 30 dni
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Uchwyt na telefon Baseus Osculum Type Gravity Car Mount Black+red

ikona

Baseus Osculum to innowacyjny uchwyt grawitacyjny do telefonu, idealny dla kierowców poszukujących wygodnego i bezpiecznego rozwiązania. Umożliwia zamontowanie telefonu na kokpicie samochodu, desce rozdzielczej lub innej płaskiej powierzchni.

Jego unikalna grawitacyjna technologia sprawia, że uchwyt automatycznie zaciska się pod wpływem wagi włożonego urządzenia, zapewniając stabilizację i pewność, że telefon pozostanie na miejscu nawet podczas jazdy po trudnych drogach.

Uchwyt Osculum dedykowany jest montażowi na desce rozdzielczej, a jego mocna konstrukcja oraz trójkątny kształt zapewniają pełną stabilizację telefonu. Automatyczny mechanizm zaciskania umożliwia łatwą obsługę jedną ręką, co jest istotne podczas prowadzenia samochodu.

Wykonany z najwyższej jakości materiałów, uchwyt Osculum jest trwały i wytrzymały. Szerokie ramiona pewnie trzymają urządzenie, a dedykowany otwór na kabel pozwala na swobodne ładowanie podczas korzystania z uchwytu.

Przyssawka uchwytu jest bardzo mocna, jednak ważne jest, aby zastosować go tylko na desce rozdzielczej, unikając ekspozycji na promienie słoneczne, które mogą uszkodzić żelową powierzchnię.

Uchwyt jest kompatybilny ze smartfonami o szerokości od 63 do 88 mm, co obejmuje wiele popularnych modeli. Dwustopniowa przyssawka zwiększa przyczepność, a przed zmianą miejsca montażu wystarczy przemyć przyssawkę wodą i ponownie ją przyczepić.

zdjęcie produktu
To Top