Samochodowy uchwyt na telefon Baseus UltraControl Lite Series Car Holder Cluster Black

W magazynie
54,99 zł lub 10 798 pkt
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Uchwyt na telefon Baseus UltraControl Lite Series Car Holder Cluster Black

ikona

Baseus UltraControl Lite to uchwyt samochodowy, który podnosi standardy trzymania telefonu w pojeździe. Jego ulepszona konstrukcja gwarantuje mocne dopasowanie, stabilizację i bezpieczeństwo nawet podczas jazdy po trudnych drogach.
Możliwość montażu na desce rozdzielczej lub szybie sprawia, że uchwyt jest wszechstronny. W odróżnieniu od innych uchwytów, UltraControl Lite nie polega na grawitacji do trzymania urządzenia. Używa innowacyjnego systemu blokady, gdzie ciężar telefonu dociska przycisk na płytce, zapewniając mocny chwyt. Zwolnienie telefonu jest proste, dzięki guzikom po bokach uchwytu.
Wykonany z wysokiej jakości tworzywa, uchwyt jest nie tylko mocny, ale również lekki. Pasuje do smartfonów o przekątnej 5.4”-7.2", oferując długotrwałą ochronę. Trójkątna konstrukcja i zacisk ramion bez użycia prądu zapewniają stabilność na każdej drodze.
Miękki silikon wewnątrz ramion chroni telefon przed wibracjami, a wysokiej jakości wykończenie gwarantuje trwałość. Umożliwia ustawienie telefonu zarówno w pionie, jak i poziomie, a obsługa jedną ręką pozwala skupić się na drodze.
Montaż na szybie lub kokpicie nie rozprasza uwagi i nie zasłania widoku. Dodatkowo, wycięcie na kabel umożliwia ładowanie telefonu nawet w trakcie jazdy. Baseus UltraControl Lite to nie tylko funkcjonalny uchwyt, ale także elegancki dodatek do wnętrza samochodu.

zdjęcie produktu
To Top