- 6%

Samochodowy uchwyt na telefon z funkcją ładowania Baseus Light Electric Holder Wireless Charger(15W) Black

W magazynie
139,00 zł lub 27 600 pkt
13,25 zł x 12 rat 1.2% RRSO
Cena bezpośrednio przed obniżką: 149,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 149,00 zł Cena minimalna produktu z okresu ostatnich 30 dni
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Uchwyt na telefon z funkcją ładowania Baseus Light Electric Holder Wireless Charger(15W) Black

ikona

Baseus Light Electric Holder to nowoczesny uchwyt samochodowy, który łączy w sobie funkcję ładowania bezprzewodowego o mocy 15W oraz inteligentny mechanizm zaciskania. Dzięki zastosowaniu czujnika podczerwieni, telefon zostanie bezpiecznie i szybko zamocowany w uchwycie, a boczne ramiona dostosują się automatycznie do jego rozmiaru.

Bezpieczeństwo to priorytet tego uchwytu. Mocne dopasowanie i stabilizacja zapewniają bezpieczeństwo telefonu nawet na trudnych i nierównych drogach. Po włożeniu telefonu, proces ładowania bezprzewodowego zostaje uruchomiony, oferując możliwość szybkiego ładowania z mocą 15W (w przypadku urządzeń obsługujących tę funkcję). Inteligentny system wykrywa rodzaj smartfona i dostosowuje moc ładowania, zapewniając maksymalną efektywność.

Uchwyt posiada certyfikat Qi, co gwarantuje bezpieczne i niezawodne ładowanie bezprzewodowe. Dodatkową zaletą jest jego uniwersalność – dostępny montaż na kokpicie, kratce nawiewu lub szybie, dając swobodę wyboru najdogodniejszej lokalizacji.

Estetyczny wygląd uchwytu to kolejna zaleta. Zewnętrzna krawędź uchwytu świeci na niebiesko, tworząc efektowny efekt w ciemności. Baseus Light Electric Holder to praktyczny, funkcjonalny i elegancki dodatek do każdego samochodu, który pozwoli na wygodne korzystanie z urządzenia mobilnego podczas podróży.

zdjęcie produktu
12 x 1.2%
Kwota kredytu
Pierwsza wpłata
Liczba rat
2 Liczba rat
x
0,00 zł Wysokość raty
%
%
%
%
%
%
Szczegóły finansowe wskazanej propozycji:
Całkowita kwota kredytu 500,00 zł
Całkowita kwota do zapłaty 0,00 zł
Całkowity koszt kredytu 0,00 zł
Prowizja 0,00 zł
Stopa oprocentowania stała 0,00 %
Odsetki 0,00 zł
RRSO 0,00 %
Rozwiń szczegóły
To Top