Waga kuchenna okrągła AMBITION STEEL

W magazynie
55,00 zł lub 10 800 pkt
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Waga Steel marki Ambition to niezwykle praktyczne narzędzie, które z pewnością ułatwi pracę w każdej kuchni. Dzięki niej przygotowywanie potraw będzie jeszcze prostsze i bardziej precyzyjne. Okrągła stalowa waga pozwoli na odmierzenie...
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Waga kuchenna okrągła AMBITION STEEL

ikona

NIEZBĘDNA W KAŻDEJ KUCHNI

Waga Steel marki Ambition to niezwykle praktyczne narzędzie, które z pewnością ułatwi pracę w każdej kuchni. Dzięki niej przygotowywanie potraw będzie jeszcze prostsze i bardziej precyzyjne. Okrągła stalowa waga pozwoli na odmierzenie każdego składnika z dokładnością do 1 grama, co jest niezwykle istotne przy komponowaniu dietetycznych i zbilansowanych posiłków. Maksymalny ciężar wagi wynosi aż 5 kg, co pozwoli na ważenie większych porcji składników. Niewielki wymiar wagi ułatwi jej przechowywanie, a gładka powierzchnia utrzymanie w czystości. Waga posiada czytelny wyświetlacz LCD oraz dotykowy przycisk uruchamiający i tarujący wagę. Dodatkowo, wyposażona jest w funkcję zmiany jednostek miary, co pozwala na ważenie składników w różnych systemach miar.

Waga kuchenna okrągła AMBITION STEEL
ikona

UŁATWIA KOMPONOWANIE POSIŁKÓW

Funkcja tary to niezwykle przydatna funkcja, która pozwala na dokładne ważenie kolejnych składników bez konieczności usuwania poprzednich. Ta funkcja z pewnością ułatwi komponowanie dietetycznych i zbilansowanych posiłków, gdzie dokładne ilości ważonych produktów są kluczowe. Waga ze stali będzie świetnie prezentować się w każdej kuchni, dzięki swojej eleganckiej formie. Waga Steel marki Ambition jest zasilana 2 bateriami 1,5V AAA (brak w zestawie), co pozwala na swobodne używanie jej bez potrzeby podłączania do sieci. Dzięki swojej funkcjonalności i precyzji, waga ta z pewnością będzie niezbędnym narzędziem w każdej kuchni. Jej elegancki wygląd oraz łatwość w utrzymaniu w czystości, to dodatkowe atuty, które z pewnością zachwycą każdego użytkownika.

Waga kuchenna okrągła AMBITION STEEL
Opis
MARKA Ambition
MATERIAŁ WYKONANIA Stalowa
KSZTAŁT Okrągła
MAKSYMALNY CIĘŻAR 5 kg
ZASILANIE 2 bateriami 1,5V AAA (brak w zestawie),
DODATKOWE INFORMACJE Odmierzanie z dokładnością do 1 grama, czytelny wyświetlacz LCD
To Top