Waga Łazienkowa Białe Szkło BRABANTIA

W magazynie
129,00 zł lub 25 600 pkt
12,3 zł x 12 rat 1.2% RRSO
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Praktyczna elektroniczna waga łazienkowa o wysokiej jakości to niezastąpione narzędzie dla osób dbających o swoją wagę i zdrowie. Dzięki niej pomiar masy ciała jest szybki, precyzyjny oraz wygodny...
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Waga Łazienkowa Białe Szkło BRABANTIA

ikona

ELEGANCKA SZKLANA WAGA ŁAZIENKOWA

Praktyczna elektroniczna waga łazienkowa o wysokiej jakości to niezastąpione narzędzie dla osób dbających o swoją wagę i zdrowie. Dzięki niej pomiar masy ciała jest szybki, precyzyjny oraz wygodny. Waga wyposażona jest w czytelny wyświetlacz cyfrowy, który umożliwia dokładne monitorowanie zmierzonej masy ciała. Maksymalne obciążenie wynosi 180 kg, a dokładność to 100 g. Po 10 sekundach waga automatycznie się wyłącza, co pozwala na oszczędność energii. Waga jest bardzo łatwa w obsłudze, wystarczy na nią wejść. Miękkie i antypoślizgowe nóżki zapobiegają jej przesuwaniu się podczas pomiarów oraz chronią powierzchnię, na której stoi przed zarysowaniem. Dodatkowo szklana powierzchnia jest łatwa do utrzymania w czystości i zapewnia wysoki poziom higieny. Eleganckie białe szkło sprawia, że waga estetycznie prezentuje się w większości aranżacji łazienkowych.

Waga Łazienkowa Białe Szkło BRABANTIA
ikona

ZRÓWNOWAŻONY WYBÓR

Waga jest gotowa do użycia, w zestawie znajdują się baterie (2 x CR2032/3V). Ponadto, aż 89% produktu podlega recyklingowi po zużyciu, co stanowi bardziej zrównoważony wybór dla środowiska. Wymiary wagi wynoszą 30 cm długości, 30 cm szerokości oraz 7,5 cm wysokości. Wyświetlacz ma rozmiar 3,8 cm wysokości i 7,5 cm szerokości. Dzięki temu waga jest wystarczająco duża, aby pomieścić większość użytkowników, a jednocześnie nie zajmuje zbyt wiele miejsca w łazience.

Waga Łazienkowa Białe Szkło BRABANTIA
Opis
MARKA BRABANTIA
RODZAJ Waga łazienkowa
BATERIE W ZESTAWIE Tak
MAKSYMALNE OBCIĄŻENIE 180 kg
WYMIARY 30 x 30 cm
KOLOR Biały
12 x 1.2%
Kwota kredytu
Pierwsza wpłata
Liczba rat
2 Liczba rat
x
0,00 zł Wysokość raty
%
%
%
%
%
%
Szczegóły finansowe wskazanej propozycji:
Całkowita kwota kredytu 500,00 zł
Całkowita kwota do zapłaty 0,00 zł
Całkowity koszt kredytu 0,00 zł
Prowizja 0,00 zł
Stopa oprocentowania stała 0,00 %
Odsetki 0,00 zł
RRSO 0,00 %
Rozwiń szczegóły
To Top