Waga łazienkowa Blaupunkt BSM711BT

W magazynie
145,00 zł lub 28 800 pkt
13,82 zł x 12 rat 1.2% RRSO
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Waga łazienkowa Blaupunkt BSM711BT.Zdrowy styl życia z roku na rok zyskuje coraz większą rzeszę zwolenników. Zwracanie uwagi na to co jemy, gdzie jemy i kiedy jemy, to już nie tylko domena osób będących na diecie, ale codzienność dla tych wszystkich, którym zależy na tym, by żyć długo i zdrowo.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Waga łazienkowa Blaupunkt BSM711BT

ikona

Waga personalna z Bluetooth i funkcją pomiaru tkanek

Zdrowy styl życia z roku na rok zyskuje coraz większą rzeszę zwolenników. Zwracanie uwagi na to co jemy, gdzie jemy i kiedy jemy, to już nie tylko domena osób będących na diecie, ale codzienność dla tych wszystkich, którym zależy na tym, by żyć długo i zdrowo.

Nowa waga personalna BSM711BT od Blaupunkt jest więc idealną propozycją dla osób, które chcą cieszyć się dobrym samopoczuciem przez długie lata. Dzięki niej pomiar wagi, a także zawartości tłuszczu czy wody w organizmie, nie będą żadnym problemem.

Model BSM711BT z funkcją pomiaru tkanek ma bowiem wiele rozwiązań, które dostarczają użytkownikowi pełną wiedzę na temat składu ciała: ilość tkanki tłuszczowej, kostnej i mięśniowej oraz nawodnienia organizmu. Ale to nie wszystko. Inteligentna waga personalna umożliwia wyliczenie potrzebnej ilości kalorii, dzięki czemu wiadomo, jakie jest dzienne zapotrzebowanie energetyczne, co z łatwością pozwoli na zaplanowanie zdrowego posiłku.

 

Waga łazienkowa Blaupunkt BSM711BT waga efekt użytkowania
ikona

Bluetooth 4.0

Co więcej, wszystkie te dane użytkownik ma zawsze pod ręką. Zbierane i przetwarzane są bowiem przez aplikację zgodną z iOS 7.0 lub Android 4.3 (lub nowszymi), gdyż model BSM711BT posiada wbudowany Bluetooth 4.0 BLE kompatybilny z większością obecnie dostępnych smartphonów. Specjalnie przygotowana aplikacja mobilna (zainstalowana w telefonie) pozwala na bieżąco śledzić i analizować pomiary, a co za tym idzie, dostosowywać dietę i trening do dziennego zapotrzebowania energetycznego oraz oceniać czy przynoszą one zamierzone efekty. Dzięki temu nowatorskiemu rozwiązaniu, osobistego doradcę zdrowego stylu życia można mieć zawsze przy sobie (pod ręką).

 

Waga łazienkowa Blaupunkt BSM711BT widok od góry na przód
ikona

Waga personalna

Najnowszy model wagi personalnej Blaupunkt podaje wagę w kilogramach, z dokładnością do 100 g. Maksymalne obciążenie platformy, wykonanej z hartowanego szkła o grubości 6 mm, to 180 kg. Pomiary łatwo odczytać na dużym, czytelnym wyświetlaczu z podświetleniem LED (74 x 35,6 mm) oraz na wyświetlaczu swojego telefonu komórkowego.

Waga zasilana jest dwoma bateriami AAA dołączonymi do urządzenia, natomiast funkcja automatycznego wyłączenia gwarantuje ich długą żywotność.

Nowoczesny, a jednocześnie elegancki design wagi personalnej z funkcją pomiaru tkanek i Bluetooth sprawia, że doskonale będzie się prezentowała w każdej łazience.

 

Waga łazienkowa Blaupunkt BSM711BT waga widok pod ukosem na przód
Opis
Rodzaj urządzenia Waga personalna z Bluetooth i funkcją pomiaru tkanek
Kompatybilność iOS i Android
Rodzaj wyświetlacza LCD
Funkcje dodatkowe Bluetooth 4.0 BLE kompatybilny z iOS i AndroidAplikacja zgodna z iOS 7.0 lub Android 4.3 lub nowszymiPodświetlany wyświetlacz LCD: 74 x 35,6 mm Platforma wykonana z hartowanego szkła o grubości 6 mmMonitorowanie tkanki tłuszczowej, mięśniowej, kostnej oraz nawodnieniaWyliczanie dziennego zapotrzebowania na kaloriePamięć do przechowywania wyników pomiarów i wielu profili
Kolor biały
Maksymalne obciążenie 180 kg
Zasilanie

2 x bateria AAA

Dołączone wyposażenie Baterie
Gwarancja 24 miesiące
Wymiary w/s/g [mm] 302 x 302 x 22 mm
12 x 1.2%
Kwota kredytu
Pierwsza wpłata
Liczba rat
2 Liczba rat
x
0,00 zł Wysokość raty
%
%
%
%
%
%
Szczegóły finansowe wskazanej propozycji:
Całkowita kwota kredytu 500,00 zł
Całkowita kwota do zapłaty 0,00 zł
Całkowity koszt kredytu 0,00 zł
Prowizja 0,00 zł
Stopa oprocentowania stała 0,00 %
Odsetki 0,00 zł
RRSO 0,00 %
Rozwiń szczegóły
To Top