Raty 0%

Wieża Blaupunkt MS46BT z Bluetooth, CD/USB i radiem FM z RDS

W magazynie
589,00 zł lub 117 600 pkt
58,9 zł x 10 rat 0% RRSO
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Wieża Blaupunkt MS46BT z Bluetooth, CD/USB i radiem FM z RDS. Wysoka jakość wykonania Mikrowieża Blaupunkt MS46BT, poza atrakcyjnym i nowoczesnym wyglądem, charakteryzuje się wysoką jakością wykonania oraz mnogością funkcji, które zadowolą nawet najbardziej wymagających użytkowników. Urządzenie wyposażone jest w odtwarzacz do odtwarzania klasycznych płyt CD z funkcją ID3tag
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Wieża Blaupunkt MS46BT z Bluetooth, CD/USB i radiem FM z RDS

ikona

Wysoka jakość wykonania

Mikrowieża Blaupunkt MS46BT, poza atrakcyjnym i nowoczesnym wyglądem, charakteryzuje się wysoką jakością wykonania oraz mnogością funkcji, które zadowolą nawet najbardziej wymagających użytkowników. Urządzenie wyposażone jest w odtwarzacz do odtwarzania klasycznych płyt CD z funkcją ID3tag, która umożliwia wyświetlanie dodatkowych informacji o pliku audio takich jak: tytuł, artysta, album, numer utworu i inne, o ile plik audio takie informacje posiada.

 

Wieża Blaupunkt MS46BT w scenerii kuchennej
ikona

Odtwarzaj ulubione ścieżki do woli

Poza tradycyjnym formatem CD-Audio, w wieży Blaupunkt MS46BT możliwe jest odtwarzanie plików MP3 z ulubionymi ścieżkami muzycznymi. Wbudowany moduł Bluetooth, który obsługuje bezprzewodową transmisję plików muzycznych zawartych w kompatybilnych urządzeniach przenośnych, takich jak smartfony czy tablety, umożliwia odtwarzanie wybranych utworów zapisanych na powyższych urządzeniach. Użytkownik ma również do dyspozycji wbudowany tuner obsługujący częstotliwości FM i mający możliwość wprowadzenia do pamięci aż 50 ulubionych stacji radiowych.

 

Wieża Blaupunkt MS46BT widok przodem
ikona

Wyświetlacz

Wieża Blaupunkt MS46BT posiada w dolnej lewej części przedniego panelu znajduje się gniazdo USB, do którego możliwe jest podłączenie wszelkich kompatybilnych przenośnych nośników USB i odtwarzanie z nich plików muzycznych zapisanych w formacie MP3. Wejście AUX, które znajduje się tuż obok gniazda słuchawkowego, pozwala na przewodowe podłączenie wszelkich innych urządzeń, które posiadają wyjście sygnału audio. Na wyświetlaczu LED dostępny jest zegar z funkcją alarmu, dzięki czemu mikrowieżę można zaprogramować tak, aby włączała się automatycznie o wcześniej ustalonej godzinie. Tuż obok wyświetlacza znajduje się duże pokrętło do regulacji głośności, a przyciski funkcyjne zostały umieszczone na dolnej części obudowy. Dzięki funkcji RDS na wyświetlaczu znajdzie się także informacja od stacji radiowych taka jak np. nazwa radia, data i godzina, nazw obecnie emitowanego programu, nazwa utworu itp.

 

Wieża Blaupunkt MS46BT widok na wyświetlacz
ikona

Niesamowite brzmienie

Wieża Blaupunkt MS46BT posiada niesamowite brzmienie, które zawdzięcza niezwykle wydajnemu wzmacniaczowi, generującemu aż 300 W mocy maksymalnej. Łączna moc znamionowa wynosi 100 W RMS. Głośniki modelu MS46BT posiadają drewniane obudowy z bass reflexem. Ich kształt umożliwia ustawienie ich w pozycji pionowej z daleka od głównego urządzenia lub poziomej, wtedy mają dokładnie taką samą wysokość jak jednostka centralna i całość wygląda jakby była jednym urządzeniem. Do modelu MS46BT dołączony jest również pilot zdalnego sterowania, za pomocą którego możliwa jest pełna obsługa wszystkich dostępnych funkcji, co dopełnia komfortu obsługi.

 

Wieża Blaupunkt MS46BT głośniki w poziomie, drewno
Opis
Producent PR Blaupunkt
Moc głośników 300 W (2 x 150 W)
Wyświetlacz LED
Kolor Drewno z czarnymi dodatkami
Obsługiwane formaty CD/-R/-RW/MP3/WMA
Wysokość 130 mm
Głębokość 230 mm
Szerokość 200 mm
Waga 5,8 kg
Wbudowany tuner Tak
Funkcje RDS
Złącza USB, AUX
Ilość głośników 2
Odtwarzanie mediów Radio FM z cyfrową syntezą PLL i pamięcią 50 stacji
Gwarancja 24 miesiące
Informacje dodatkowe ID PilotBluetooth do odtwarzania muzyki ze smartfonów i tabletów Odtwarzacz CD z odczytem plików MP3 (ID3 tag)Wymiary głośników: 134 (szer.) x 203 (wys.) x 220 (gł.) mm
10 x 0%
Kwota kredytu
Pierwsza wpłata
Liczba rat
2 Liczba rat
x
0,00 zł Wysokość raty
%
%
%
%
%
%
Szczegóły finansowe wskazanej propozycji:
Całkowita kwota kredytu 500,00 zł
Całkowita kwota do zapłaty 0,00 zł
Całkowity koszt kredytu 0,00 zł
Prowizja 0,00 zł
Stopa oprocentowania stała 0,00 %
Odsetki 0,00 zł
RRSO 0,00 %
Rozwiń szczegóły
To Top