Wkład wymienny BRITA Hard Water Expert 3+1szt · ORLEN VITAY

Wkład wymienny BRITA Hard Water Expert 3+1szt

W magazynie Wysyłamy w 24h
74,99 zł lub 14 797 pkt
i
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
Wkład wymienny BRITA Hard Water Expert 3+1.Ciesz się smakiem wody oraz napojów gorących przygotowanych na bazie smacznej, miękkiej wody z wkładem BRITA MAXTRA+ Hard Water Expert. Filtr skutecznie redukuje: kamień, metale ciężkie, takie jak ołów, miedź i chlor, dodatkowo zapewnia efektywną ochronę czajników i ekspresów do kawy przed osadzaniem się kamienia.
Płatność tylko punktami programu
lojalnościowego vitay.pl
- załóż konto vitay.pl
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Wkład wymienny BRITA Hard Water Expert 3+1

ikona

Filtr Brita

Ciesz się smakiem wody oraz napojów gorących przygotowanych na bazie smacznej, miękkiej wody z wkładem BRITA MAXTRA+ Hard Water Expert. Filtr skutecznie redukuje: kamień, metale ciężkie, takie jak ołów, miedź i chlor,dodatkowo zapewnia efektywną ochronę czajników i ekspresów do kawy przed osadzaniem się kamienia.

brita
ikona

Technologia filtracji

Wkład MAXTRA+ Hard Water Expert redukuje: osadzanie się kamienia, szkodliwe metale takie jak : ołów czy miedź, dodatkowo filtruje chlor oraz inne substancje negatywnie wpływające na smak i zapach wody oraz nasze zdrowie.

techlologiafiltracji
Opis
Gwarancja 24 miesiące
To Top