Wodoodporny uchwyt rowerowy SBS TEERIDEHOLDIMP

Czasowo niedostępne
Bezpieczny uchwyt SBS na smartfon odporny na deszcz utrzyma Twój telefon stabilnie na kierownicy roweru. Pełna regulacja, możliwość odpinania obudowy i minimalizacja drgań sprawiają, że jest idealny dla rowerów, E-Bike'ów i hulajnóg. Niech deszcz Cię nie zaskoczy!
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Wodoodporny uchwyt rowerowy SBS TEERIDEHOLDIMP

ikona

STABILNY UCHWYT NA KIEROWNICĘ

Nawet podczas deszczu możesz korzystać ze smartfona na rowerze lub hulajnodze dzięki temu uchwytowi z przezroczystym pokrowcem dotykowym. Ten uchwyt na telefon odporny na deszcz został zaprojektowany, aby bezpiecznie zamocować smartfon marki Apple, Samsung, Huawei, Xiaomi lub innej do kierownicy roweru lub hulajnogi, jednocześnie utrzymując go w suchości. Otwórz zamek na pokrowcu i wygodnie, szybko i bezpiecznie przechowaj swoje urządzenie. Dzięki plastikowemu haczykowi, twój telefon zawsze jest gotowy do zamocowania i użycia na kierownicy. Stabilność jest zapewniona, a irytujące drgania na błotnistych drogach czy miejskich kostkach brukowych zostaną zminimalizowane. W razie potrzeby możesz skorzystać z dołączonej gąbki. W ten sposób smartfon pozostanie jeszcze stabilniejszy w uchwycie, ułatwiając jednocześnie korzystanie z niego za pomocą przezroczystego pokrowca dotykowego.

ikona

ODPORNY NA DESZCZ

Ta wodoodporna gumowa obudowa ma warstwę z folii plastikowej, która chroni Twój smartfon przed zachlapaniem, umożliwiając jednocześnie odbieranie połączeń lub korzystanie z ekranu dotykowego. Dzięki temu możesz swobodnie poruszać się na rowerze, rowerze elektrycznym lub hulajnodze, nawet jeśli zacznie padać deszcz.

ikona

REGULOWANY I MOŻLIWOŚĆ DEMONTAŻU

Dzięki pełnej regulacji 360° ten akcesorium pozwala umieścić smartfon w dowolnym kierunku na kierownicy. Po odpięciu go od haczyka, uchwyt może również być używany jako zwykła, odpinana obudowa odporne na deszcz, chroniąca urządzenie przed zachlapaniem. Zapewnia stałe optymalne korzystanie z Twojego urządzenia. *Nieprzeznaczony do całkowitego zanurzenia w wodzie. Chroni jedynie przed zachlapaniem.

ikona

CECHY WYRÓŻNIAJĄCE

- odpowiedni dla smartfonów do 6,7 cala - odporny na deszcz - minimalizuje drgania - odpinana obudowa - regulacja 360° - przymocowanie do kierownicy rowerów, rowerów elektrycznych lub hulajnóg

Przepraszamy. Wystąpił błąd podczas generowania treści.
To Top