Raty 0%

Wyciskarka wolnoobrotowa Ariete Slow Juicer Metal 177

W magazynie
599,00 zł lub 119 600 pkt
59,9 zł x 10 rat 0% RRSO
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Marzysz o zdrowym i smacznym soku, który przygotujesz w domu w każdej chwili? Centrika Slow Juicer Metal to wyciskarka wolnoobrotowa, która spełni Twoje oczekiwania. Teraz możesz cieszyć się pysznymi sokami pełnymi witamin i składników odżywczych bez konieczności wychodzenia z domu...
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Wyciskarka wolnoobrotowa Ariete Slow Juicer Metal 177

ikona

ŚWIEŻE I ZDROWE SOKI W TWOIM DOMU

Marzysz o zdrowym i smacznym soku, który przygotujesz w domu w każdej chwili? Centrika Slow Juicer Metal to wyciskarka wolnoobrotowa, która spełni Twoje oczekiwania. Teraz możesz cieszyć się pysznymi sokami pełnymi witamin i składników odżywczych bez konieczności wychodzenia z domu.

zdjęcie produktu
ikona

INNOWACYJNA TECHNOLOGIA EKSTRAKCJI NA ZIMNO

Centrika Slow Juicer Metal wykorzystuje innowacyjną technologię ekstrakcji na zimno, co oznacza, że wyciskanie odbywa się bez cięcia oraz nadmiernego podgrzewania i utleniania składników odżywczych. Dzięki temu w soku zachowują się wszystkie cenne składniki odżywcze z owoców i warzyw. Rezultatem powolnego wytłaczania jest świeży, jednorodny i klarowny napój, bogaty w składniki odżywcze.

zdjęcie produktu
ikona

CECHY WYCISKARKI CENTRIKA SLOW JUICER METAL

Centrika Slow Juicer Metal to nie tylko zdrowe i smaczne soki, ale również praktyczne i wygodne użytkowanie. Wyciskarka posiada dziubek niekapek, dzięki czemu nie musisz martwić się o plamy na stole. Dodatkowo, dwa pojemniki – jeden na sok, a drugi na odpady, umożliwiają łatwe rozdzielenie składników. Otwór o średnicy 7 cm pozwala na wkładanie większych kawałków owoców i warzyw, a antypoślizgowe nóżki zapewniają stabilność urządzenia podczas użytkowania. Wymiary wyciskarki to 24x15x33 cm, a jej metalowa obudowa zapewnia trwałość i elegancki wygląd.

zdjęcie produktu
Opis
PRODUCENT Ariete
MOC 400 W
PRĘDKOŚĆ 80 obrotów na minutę
OBUSTRONNE OBROTY Tak
WAGA 5,51 kg
WYMIARY 24 x 15 x 33 cm
DODATKOWE INFORMACJE Pojemniki na pulpę i sok o pojemności 1 l, Kołnierz na jabłka
10 x 0%
Kwota kredytu
Pierwsza wpłata
Liczba rat
2 Liczba rat
x
0,00 zł Wysokość raty
%
%
%
%
%
%
Szczegóły finansowe wskazanej propozycji:
Całkowita kwota kredytu 500,00 zł
Całkowita kwota do zapłaty 0,00 zł
Całkowity koszt kredytu 0,00 zł
Prowizja 0,00 zł
Stopa oprocentowania stała 0,00 %
Odsetki 0,00 zł
RRSO 0,00 %
Rozwiń szczegóły
To Top