XBOX SERIES S 1TB CARBON BLACK

Czasowo niedostępne
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Konsola Microsoft Xbox Series S 1TB

ikona

Dłuższa rozgrywka, skrócony czas oczekiwania

Wyrusz na nowe przygody i przeżyj je w niezapomniany sposób na konsoli Microsoft Xbox Series S. Gry ładują się znacznie szybciej dzięki dedykowanemu dyskowi SSD i zintegrowanemu oprogramowaniu. Podczas gdy ultra niski czas opóźnienia podczas rozgrywki poprawia czas reakcji podczas użytkowania kontrolera wraz z telewizorem.

Konsola Microsoft Xbox Series S 1TB widok na postaci z gier
ikona

Wszystko brzmi lepiej

Konsola Microsoft Xbox Series S to pierwsza konsola do gier obsługująca technologie Dolby Vision i Dolby Atmos, które wzbogacają rozgrywkę o pełnowymiarowy obraz i wciągający dźwięk. Dźwięk przestrzenny 3D to kolejna ewolucja w technologii audio, wykorzystująca zaawansowane algorytmy do tworzenia wciągających, realistycznych światów, które umieszczają użytkownika w centrum doznań.

Konsola Microsoft Xbox Series S 1TB grafika przedstawiająca rozprzestrzenianie się dźwięku
ikona

Zoptymalizowane środowisko grania

Gry stworzone przy użyciu zestawu deweloperskiego konsoli Microsoft Xbox Series S zapewniają niezrównanie krótkie czasy wczytywania danych, efekty wizualne i niskie opóźnienia. Wyższa, stabilniejsza częstotliwość odświeżania obrazu do 120 klatek na sekundę podczas rozgrywki. Płynnie przełączaj się między różnymi grami i błyskawicznie wznawiaj grę od miejsca, w którym rozgrywka została przerwana.

Konsola Microsoft Xbox Series S 1TB widok na postać z gry od frontu
ikona
v

Zgodność wsteczna z tysiącami gier

Przygotuj się na szybsze ładowanie, wyższą rozdzielczość, stabilniejszą liczbę klatek na sekundę i krótsze opóźnienia w tysiącach gier z konsol Xbox One, Xbox 360 i oryginalnej konsoli Xbox. Dzięki tysiącom najpopularniejszych gier, nowym premierom i ponadczasowym klasykom możesz rzucić się w wir przygody od razu po rozpakowaniu konsoli Microsoft Xbox Series S.

Konsola Microsoft Xbox Series S 1TB grafika przedstawiająca różne gry
Opis
Producent PRD Microsoft
Typ konsoli Xbox
Model MDL SERIES S
Typ kontrolera w zestawie TPK Kontroler bezprzewodowy
Pojemność dysku 1 TB
Pamięć RAM 10 GB
Bluetooth Tak
Wi-Fi Tak
Port USB 3 szt.
HDMI 1
Gra w zestawie Nie
To Top