Czajnik elektryczny Szklany, podświetlany XIAOMI 2200W MJDSH05FD 1.7L

W magazynie
109,00 zł lub 21 600 pkt
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Xiaomi Electric Glass Kettle to czajnik elektryczny, który idealnie sprawdzi się podczas dużych spotkań. Dzięki pojemności 1,7 litra bez problemu obsłuży każdą dużą grupę. Niezależnie od tego, czy masz gości na kawę, czy przygotowujesz herbatę na rodzinne spotkanie, ten czajnik pozwoli Ci serwować duże ilości napoi.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Czajnik elektryczny Szklany, podświetlany XIAOMI 2200W MJDSH05FD 1.7L

ikona

Wysoka jakość i bezpieczeństwo

Xiaomi Electric Glass Kettle to czajnik elektryczny, który idealnie sprawdzi się podczas dużych spotkań. Dzięki pojemności 1,7 litra bez problemu obsłuży każdą dużą grupę. Niezależnie od tego, czy masz gości na kawę, czy przygotowujesz herbatę na rodzinne spotkanie, ten czajnik pozwoli Ci serwować duże ilości napoi. Czajnik wykonany jest z borokrzemowego szkła, co gwarantuje wysoką jakość wody pitnej. Ten trwały materiał jest odporny na zimno i ciepło, co zapewnia długą żywotność i bezpieczeństwo użytkowania. Dzięki temu możesz gotować wodę z pełnym spokojem, niezależnie od warunków. Zastosowanie materiałów spożywczych w konstrukcji czajnika sprawia, że woda jest zdrowa i bezpieczna do picia. Czajnik jest wolny od zapachów, a jego przezroczystość pozwala łatwo zidentyfikować ewentualne zanieczyszczenia. Wszystko to zapewnia zdrową i bezpieczną wodę dla całej rodziny.

zdjęcie produktu
ikona

Intuicyjna obsługa i efektywność

Xiaomi Electric Glass Kettle wyposażony jest w LED-owy wskaźnik pracy, który informuje o procesie gotowania wody. Dzięki mocy 2200W, woda zagotuje się w zaledwie 5 minut, co sprawia, że oszczędzasz cenny czas. Ergonomiczny uchwyt i jednoręczne otwieranie pokrywki umożliwiają wygodne użytkowanie bez ryzyka poparzenia parą. Czajnik posiada wyjmowany filtr, który skutecznie usuwa zanieczyszczenia, zapewniając czystszą wodę. Filtr jest łatwy do czyszczenia, co dodatkowo podnosi komfort użytkowania.Zastosowanie materiałów spożywczych w konstrukcji czajnika sprawia, że woda jest zdrowa i bezpieczna do picia. Czajnik jest wolny od zapachów, a jego przezroczystość pozwala łatwo zidentyfikować ewentualne zanieczyszczenia. Wszystko to zapewnia zdrową i bezpieczną wodę dla całej rodziny.

zdjęcie produktu
ikona

Zaawansowana technologia i ochrona

Dzięki zaawansowanemu termostatowi z grubą aluminiową płytą grzewczą, woda jest podgrzewana równomiernie, co przekłada się na zdrowszą wodę do picia. Czajnik wyposażony jest w czterostopniową ochronę zasilania, co zapewnia pełne bezpieczeństwo użytkowania. Automatyczne wyłączanie po zagotowaniu i wykryciu gotowania na sucho, ochrona bezpiecznika oraz zabezpieczenie przed porażeniem prądem gwarantują spokój ducha. Xiaomi Electric Glass Kettle to idealny wybór dla tych, którzy cenią sobie jakość, bezpieczeństwo i wygodę. Dzięki nowoczesnym funkcjom i eleganckiemu designowi, czajnik ten będzie nie tylko praktycznym, ale i stylowym dodatkiem do każdej kuchni.

zdjęcie produktu
Opis
Nazwa produktu Xiaomi Electric Glass Kettle
Model produktu MJDSH05FD
Napięcie znamionowe 220-240V~
Częstotliwość znamionowa 50/60HZ
Moc znamionowa 1850-2200W
Pojemność 1.7L
Waga netto 1,1 kg
Wymiary produktu 221 × 142 × 243 mm
Zawartość opakowania Czajnik×1 / Podstawa×1 / Instrukcja obsługi×1
To Top