Odkurzacz bezprzewodowy ręczny Xiaomi Mi Handheld Vacuum Cleaner G10 Plus, 425W, 3000mAh

W magazynie
1 099,00 zł lub 219 600 pkt
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Bezprzewodowy odkurzacz ręczny Xiaomi Vacuum Cleaner G10 Plus to flagowy model, który sprawdzi się w każdym domu. Dzięki nowo zmodernizowanemu, wysokoobrotowemu silnikowi cyfrowemu, urządzenie zapewnia do 150 AW mocnego ssania.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Odkurzacz bezprzewodowy ręczny Xiaomi Mi Handheld Vacuum Cleaner G10 Plus, 425W, 3000mAh

ikona

Pokonaj Każdy Kurz

Bezprzewodowy odkurzacz ręczny Xiaomi Vacuum Cleaner G10 Plus to flagowy model, który sprawdzi się w każdym domu. Dzięki nowo zmodernizowanemu, wysokoobrotowemu silnikowi cyfrowemu, urządzenie zapewnia do 150 AW mocnego ssania. Jest to idealne rozwiązanie do usuwania drobnego kurzu, włosów, a nawet roztoczy, co gwarantuje doskonałe doświadczenia podczas czyszczenia.

Odkurzacz bezprzewodowy ręczny Xiaomi Mi
ikona

System Separacji Kurzu

Wyposażony w innowacyjny 12-stożkowy separator cyklonowy, odkurzacz generuje potężną siłę odśrodkową. Dzięki cyklonowemu przepływowi powietrza, duże cząsteczki są skutecznie spychane do pojemnika, co zapewnia płynny przepływ powietrza i zwiększa wydajność filtra. Xiaomi Vacuum Cleaner G10 Plus korzysta z 5-etapowego ulepszanego systemu filtrowania, który efektywnie blokuje cząsteczki o wielkości od 0,3 μm. Ogólna skuteczność filtrowania wynosi aż 99,9%, co zapobiega wtórnemu zanieczyszczeniu.

Odkurzacz bezprzewodowy ręczny Xiaomi Mi
ikona

Czystość w Każdym Zakamarku

To urządzenie umożliwia odkurzanie i mopowanie jednocześnie, co znacznie poprawia efektywność czyszczenia podłóg. Duży zbiornik na wodę o pojemności 250 ml zmniejsza ilość zużywanej wody podczas mopowania. Specjalnie zaprojektowane silniki szczotek do podłóg o dużej średnicy i wysokim momencie obrotowym dogłębnie czyszczą dywany i szczeliny w podłogach. Unikalna konstrukcja kółek zapewnia płynne przemieszczanie się po dywanach, poprawiając wydajność czyszczenia. Dedykowana szczotka do usuwania roztoczy skutecznie radzi sobie z usuwaniem roztoczy i łupieżu z włókien pościeli i sof, zapewniając czyste mikrośrodowisko w domu. Xiaomi Vacuum Cleaner G10 Plus posiada unikalną konstrukcję szczotek, która zapobiega wplątywaniu się włosów. Dodatkowo, urządzenie wyposażone jest w dwie płaskie dysze ssące, które dokładnie czyszczą powierzchnie mebli.

Odkurzacz bezprzewodowy ręczny Xiaomi Mi
ikona

Kontrola na Wyciągnięcie Ręki

Nowo zmodernizowany interfejs LED wyraźnie wyświetla tryb pracy i informacje o baterii, zapewniając łatwość obsługi i kontrolę nad urządzeniem. Zwiększona pojemność akumulatora 3000 mAh pozwala na dłuższe sprzątanie bez konieczności częstego ładowania. Z dyszą 2 w 1, czas ssania wynosi do 65 minut, a z wysokoobrotową szczotką - do 45 minut. Duży pojemnik na kurz o pojemności 0,6 l ułatwia sprzątanie bez konieczności częstego opróżniania. Zespół filtrów nadający się do mycia zapewnia trwałość i ekologiczne rozwiązanie, a jednocześnie łatwość w opróżnianiu kurzu za pomocą jednego przycisku.

Odkurzacz bezprzewodowy ręczny Xiaomi Mi
Opis
Nazwa produktu Odkurzacz bezprzewodowy
Model G10 Plus
Waga netto 4,2 kg (z akcesoriami)
Wymiary urządzenia 1286 x 214 x 256 mm
Napięcie znamionowe 25.2V
Napięcie ładowania 30.8V
Moc znamionowa 425W
Pojemność akumulatora 3000mAh (pojemność nominalna) 2800mAh (pojemność znamionowa)
Czas ładowania około 4 godzin
Pojemność komory na kurz 0.6L
To Top