- 5%

Ładowarka samochodowa indukcyjna XIAOMI MI 20W WCJ02ZM

W magazynie
159,00 zł lub 31 600 pkt
Promocja obowiązuje w dniach: od 14.06.2024
Cena bezpośrednio przed obniżką: 169,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 169,00 zł Cena minimalna produktu z okresu ostatnich 30 dni
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Uchwyt samochodowy z ładowarką Mi Wireless Car Charger Xiaomi Redmi Wireless Car Charger łączy w sobie ładowarkę bezprzewodową oraz uchwyt na telefon. Szkło hartowane zostało umieszczone na froncie uchwytu co chroni ładowarkę przed niechcianymi zarysowaniami oraz uszkodzeniami. Obudowa została wykonana z wysokiej jakości poliwęglanu (PC), a możliwość regulacji szerokości sprawia, że pasuje do większości smartfonów. Akcesorium przeznaczone jest dla podróżujących użytkowników, pozwala na bezprzewodowe ładowanie indukcyjne Qi o mocy aż do 20 W.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Ładowarka samochodowa indukcyjna XIAOMI MI 20W WCJ02ZM

ikona

Ładowarka i uchwyt w jednym

Uchwyt samochodowy z ładowarką Mi Wireless Car Charger Xiaomi Redmi Wireless Car Charger łączy w sobie ładowarkę bezprzewodową oraz uchwyt na telefon. Szkło hartowane zostało umieszczone na froncie uchwytu co chroni ładowarkę przed niechcianymi zarysowaniami oraz uszkodzeniami. Obudowa została wykonana z wysokiej jakości poliwęglanu (PC), a możliwość regulacji szerokości sprawia, że pasuje do większości smartfonów. Akcesorium przeznaczone jest dla podróżujących użytkowników, pozwala na bezprzewodowe ładowanie indukcyjne Qi o mocy aż do 20 W. Automatyczny uchwyt Xiaomi Car Charger - zapomnij o podpinaniu niewygodnych kabli podczas jazdy. Każdy telefon z technologią Qi wystarczy ułożyć na podstawce, a ładowarka Xiaomi Wireless Car Charger 20 W ekspresowo go naładuje. Uchwyt samochodowy Xiaomi jest kompatybilny z większością dostępnych na rynku telefonów komórkowych obsługujących ładowanie bezprzewodowe, takich jak Xiaomi Mi 11, Samsung Galaxy S20 lub iPhone Xs Max.

Ładowarka samochodowa indukcyjna
ikona

Superszybkie ładowanie bezprzewodowe

Bezprzewodowe ładowanie o maksymalnej mocy 20 W sprawi, że rozładowana bateria Twojego smartfona naładuje się od 0% do 45% w ciągu pół godziny, a w pełni naładowana zostanie w 90 minut. Ładowarka bezprzewodowa Xiaomi Mi Car Charger 20W jest w pełni kompatybilna z każdym smartfonem, który wspiera ładowanie bezprzewodowe. Niezależnie od tego, jakiej marki będzie to urządzenie, ładowane będzie z maksymalną prędkością. Dzięki zaawansowanym technologiom Xiaomi stało się twarzą ładowania bezprzewodowego.

Ładowarka samochodowa indukcyjna
ikona

Elektrycznie dopasowane ramię

Ukryty czujnik podczerwieni rozpoznaje wielkość smartfona, automatycznie zwęża się lub rozszerza, a następnie blokuje. Bezstopniowa i wielokątowa regulacja pozwala na ustawienie telefonu zgodnie z potrzebami. Niezależny wentylator w ładowarce samochodowej w inteligentny sposób reguluje temperaturę oraz chłodzi. Wbudowany metalowy wspornik cechuje się szybkim przewodzeniem ciepła. Podwójne rozpraszanie ciepła podczas ładowania z dużą mocą zmniejsza temperaturę telefonu komórkowego oraz skraca czas ładowania.

Ładowarka samochodowa indukcyjna
ikona

Zabezpieczenia

Ochrona temperaturowa Zabezpieczenie przeciwzwarciowe Ochrona zasilania Ochrona przeciwprzepięciowa Wykrywanie ciał obcych Podwójne chłodzenie

Ładowarka samochodowa indukcyjna
ikona

Błyskawiczny montaż

Wspornik należy wpiąć do kratki powietrza lub przymocować za pomocą dołączonej przylepnej podstawy. Zestaw zawiera standardową podstawę drążka, elastyczną silikonową ochronę zapobiegającą uszkodzeniu kratki wylotu powietrza i adapter zapalniczki. Urządzenie cechuje pełna kompatybilność z indukcyjnie ładowanymi smartfonami.

Ładowarka samochodowa indukcyjna
Opis
Producent Xiaomi
Model Mi Wireless Car Charger
Kod producenta WCJ02ZM
Rodzaj produktu Ładowarka samochodowa, Uchwyt samochodowy
Złącza USB typu C
Moc 20 W
Moc wyjściowa 5.0 V, 3.0 A 9.0 V, 2.0 A 12.0 V, 2.0 A 15.0 V, 1.8 A 20.0 V, 1.35 A
Kolor Czarny
Szerokość 73,4 mm
Wysokość 117,2 mm
Grubość 91,7 mm
Waga 150 g (0,15 kg)
Materiał wykonania Szkło hartowane PC
Dodatkowe informacje Bezpieczne i wygodne dopasowanie / Antypoślizgowa konstrukcja / Regulowane zapięcie / Szybka i łatwa instalacja
Zestaw Uchwyt / Adapter / Instrukcja obsługi / Kabel zasilający USB / Ładowarka samochodowa
To Top