Waga łazienkowa szklana XIAOMI MI XMTZC05HM (analiza tkanki tłuszczowej)

W magazynie
109,00 zł lub 21 600 pkt
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Jeszcze nigdy odchudzanie nie było tak proste. Waga łazienkowa analityczna Xiaomi Mi Body Composition Scale 2 oferuje bardzo dokładny pomiar, gdyż wyposażona jest w zaawansowany czujnik pozwalający określić wagę oraz masę ciała oraz pomiar tkanki tłuszczowej z dokładnością do 50 g, deklasując inne wagi łazienkowe.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Waga łazienkowa szklana XIAOMI MI XMTZC05HM (analiza tkanki tłuszczowej)

ikona

Inteligentna waga

Jeszcze nigdy odchudzanie nie było tak proste. Waga łazienkowa analityczna Xiaomi Mi Body Composition Scale 2 oferuje bardzo dokładny pomiar, gdyż wyposażona jest w zaawansowany czujnik pozwalający określić wagę oraz masę ciała oraz pomiar tkanki tłuszczowej z dokładnością do 50 g, deklasując inne wagi łazienkowe. Wygodna łączność poprzez Bluetooth 5.0 pozwala na bieżąco śledzić postępy pracy nad sylwetką na ekranie smartfona, do której niezbędna jest aplikacja mobilna MiFit. Zaawansowany technologicznie sensor G pozwala określić wagę ciała z dokładnością do 50 g, dzięki temu pomiar ciężaru ciała jest bardzo precyzyjny. Maksymalne obciążenie wagi to 150kg.

zdjęcie produktu
ikona

Mierzenie poziomu tkanki tłuszczowej

Skupiamy się często na kontrolowaniu wagi ciała poprzez wagi łazienkowe, zapominając, że dla naszego zdrowia elementem kluczowym jest poziom tkanki tłuszczowej. Precyzja oraz łatwość pomiarów wagi łazienkowej Xiaomi Mi Body Composition Scale 2 pozwala na szybkie i precyzyjne określenie obu tych elementów w swoim ciele. Inteligentne wagi, wyróżniają się się możliwością zapisywania wyników w pamięci danych, dzięki połączeniu z aplikacją Mi Fit, która bezproblemowo łączy się z każdym smartphonem.

zdjęcie produktu
ikona

Niezwykła precyzja

Waga Xiaomi Mi Body Composition Scale 2 umożliwia zważenie nawet małych owoców czy warzyw, poczynając od 100 g. Urządzenie posiada minimalistyczny design, ukryty wyświetlacz LED, który jest widoczny tylko podczas pomiarów, oraz górną część ze szkła hartowanego co czyni, że waga elektroniczna Xiaomi staje się idealnym uzupełnieniem wyposażenia łazienki lub akcesoriów kuchennych.

zdjęcie produktu
ikona

Wygodne korzystanie

Bluetooth 5.0 Waga Xiaomi Mi Body Composition Scale 2 została wyposażona w energooszczędny układ Bluetooth 5.0. Dedykowana aplikacja mobilna przetwarza dane przesłane przez moduł Bluetooth i prezentuje dokładne odczyty Twojej sylwetki oraz składu ciała.

zdjęcie produktu
Opis
Producent Xiaomi
Model XMTZC05HM
Rodzaj produktu Waga łazienkowa
Kompatybilność Android 4.4 i nowsze wersje / iOS 9 i nowsze wersje / iPhone 5s i nowsze wersje / Urządzenia z Bluetooth 4.0 i nowsze wersje
Typ ekranu Ukryty Wyświetlacz LED
Funkcje Analiza impedancji bioelektrycznej / Analiza 13 typów danych / Precyzyjny układ BIA / Ocena równowagi ciała / Obsługa do 16 osób / Tryb gościa
Łączność Bluetooth 5.0
Zakres temperatur 0°C~40°C
Zakres ważenia Maksymalne obciążenie 100 g~150 kg
Zasilanie 4 × bateria AAA
Kolor Biały
Długość 300 mm
Szerokość 300 mm
Wysokość 25 mm
Waga 1,7 kg
Materiał wykonania Górna obudowa ze Szkła hartowanego / ABS / Elektroda ze stali nierdzewnej
Dodatkowe informacje Dokładność odczytu: 50 g / Jednostki pomiaru: kg/lb
Zestaw Waga / Instrukcja obsługi
To Top