Inteligentna waga łazienkowa Xiaomi Mi Smart Scale 2 (do 150kg)

W magazynie
99,00 zł lub 19 600 pkt
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Xiaomi Mi Smart Scale 2 - inteligentna waga osobista, która szybko i łatwo przeniesie Twoje pomiary do aplikacji na smartfonie lub tablecie. Waga jest wyposażona w technologię Bluetooth 5.0, więc sparowanie jej ze smartfonem to kwestia kilku chwil. Urządzenie jest przeznaczone dla całej rodziny. Może być również używana przez osoby z nadwagą, ponieważ waga ma nośność do 150 kg. Jest więc idealnym pomocnikiem dla każdego, kto próbuje zrzucić kilka kilogramów.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Inteligentna waga łazienkowa Xiaomi Mi Smart Scale 2 (do 150kg)

ikona

Kontroluj swoją wagę przez cały rok

Xiaomi Mi Smart Scale 2, inteligentna waga osobista, która szybko i łatwo przeniesie Twoje pomiary do aplikacji na smartfonie lub tablecie. Waga jest wyposażona w technologię Bluetooth 5.0, więc sparowanie jej ze smartfonem to kwestia kilku chwil. Urządzenie jest przeznaczone dla całej rodziny. Może być również używana przez osoby z nadwagą, ponieważ waga ma nośność do 150 kg. Jest więc idealnym pomocnikiem dla każdego, kto próbuje zrzucić kilka kilogramów.

zdjęcie produktu
ikona

Możliwości urządzenia

W aplikacji XIAOMI MI SMART SCALE 2W wszystkie zmierzone wartości są przejrzyście ułożone, dzięki czemu można łatwo i szybko porównać zmiany masy ciała. Dostępne są również wykresy wizualne zmian wagi, dzięki czemu użytkownik ma ogólny przegląd sytuacji. Waga już na pierwszy rzut oka zachwyca nowoczesnym wzornictwem. Ma gładkie krzywizny i ukryty wyświetlacz, który świeci się tylko wtedy, gdy na niego nadepniesz. Każdy członek rodziny może utworzyć własny profil osobisty, a na wadze można aktywować do 16 profili użytkowników.

zdjęcie produktu
ikona

Pomiar małych przedmiotów

Mi Smart Scale 2 potrafi ważyć przedmioty zaczynające się od 100g, dzięki temu bez problemu sprawdzisz wagę małych obiektów takich jak owoce, czy paczka, którą chcesz wysłać.

zdjęcie produktu
Opis
Rodzaj produktu Waga
Kompatybilność Android 4.4 i wyższy, iOS 9 i wyższy, Urządzenia z Bluetooth 4.0 i wyższym
Funkcje Analiza 3 typów danych, Obsługa do 16 osób, Ocena równowagi ciała
Łączność Bluetooth 5.0
Typ ekranu Ukryty ekran LED
Zakres ważenia 100 g ~ 150 kg
Zakres temperatur 0°C ~ 40°C
Wymiary [mm] 22 x 280 x 280
Waga [netto] 1,2 kg
Dodatkowe informacje Dokładność odczytu: 50 g
/ Jednostki pomiaru: kg / lb
Zawartość pudełka Waga, instrukcja obsługi
To Top