Słuchawki bezprzewodowe Bluetooth XIAOMI REDMI BUDS 3 LITE M2110E1, czarne

W magazynie
99,00 zł lub 19 600 pkt
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Słuchawki bezprzewodowe - Xiaomi Redmi Buds 3 Lite - bezprzewodowe słuchawki dokanałowe Xiaomi w przystępnej cenie z nową konstrukcją elastycznych skrzydełek dousznych Cat Ear zapewniających wygodne i pewne dopasowanie.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Słuchawki bezprzewodowe Bluetooth XIAOMI REDMI BUDS 3 LITE M2110E1, czarne

ikona

Idealne dopasowanie

Słuchawki bezprzewodowe Xiaomi Redmi Buds 3 Lite - bezprzewodowe słuchawki dokanałowe Xiaomi w przystępnej cenie z nową konstrukcją elastycznych skrzydełek dousznych Cat Ear zapewniających wygodne i pewne dopasowanie. - Pewne i wygodne dopasowanie - Doskonała jakość dźwięku - 6 mm przetworniki - Bluetooth 5.2 - Łatwe i natychmiastowe połączenie - Do 18 godzin pracy na baterii

Słuchawki bezprzewodowe Bluetooth
ikona

Poczuj rytm z Redmi Buds 3 Lite

Zaprojektowane od początku z myślą o doskonałej jakości dźwięku i bezpiecznym, wygodnym dopasowaniu. Teraz z Bluetooth 5.2, natychmiastowym połączeniem, do 18 godzin pracy na baterii i odpornością na wodę i pył (IP54). Dzięki słuchawkom Xiaomi Redmi Buds 3 Lite będziesz miał wrażenie, że odtwarzają one utwory tuż obok Ciebie, zachęcając Cię do przebiegnięcia jeszcze jednego kilometra lub zrobienia ostatniej powtórki, a nawet przeniosą Cię do innych światów, jeśli oglądasz film lub grasz w grę wideo. Zamiast przycisków, słuchawki douszne Xiaomi Redmi Buds 3 Lite posiadają pojemnościowy interfejs dotykowy. Oznacza to, że zewnętrzna powierzchnia każdej wkładki dousznej działa jak touchpad. Dwukrotnie dotknij jednej z wkładek dousznych, aby odebrać połączenie lub przejść do następnego utworu, dwukrotnie dotknij, aby odrzucić/ zakończyć połączenie lub aktywować asystenta głosowego, albo naciśnij i przytrzymaj, aby rozpocząć lub wstrzymać odtwarzanie. Ponadto naciśnij i przytrzymaj obie wkładki douszne, aby włączyć lub wyłączyć tryb niskiego opóźnienia.

Słuchawki bezprzewodowe Bluetooth
ikona

Elegancka konstrukcja

Bez wątpienia słuchawki Redmi Buds 3 Lite zostały stworzone z myślą o trwałości, ponieważ są odporne na wodę i kurz dzięki certyfikatowi IP54, więc możesz być spokojny, jeśli po drodze złapie Cię deszcz. Ponadto proste i eleganckie wzornictwo tych słuchawek pasuje do każdego stylu, a w zestawie znajduje się eleganckie etui do ładowania o owalnym kształcie. Do wyboru jedna z dwóch opcji kolorystycznych: czarną lub białą.Dzięki Redmi Buds 3 Lite nie będziesz musiał ich zdejmować, aby odebrać lub wykonać połączenie. Dzięki technologii redukcji szumów, która wykorzystuje algorytm do identyfikacji i wzmacniania ludzkich głosów oraz redukcji dźwięków otoczenia, możesz cieszyć się czystymi, niezakłóconymi rozmowami. Nieważne, jak głośne jest otoczenie. Natychmiastowe i łatwe połączenie bezprzewodowe - wyjmij je z etui i zacznij się cieszyć!Redmi Buds 3 Lite oferują automatyczne rozpoznawanie podłączonych urządzeń oraz natychmiastowe i łatwe połączenie bezprzewodowe. Wystarczy wyjąć wkładki z ładowarki i umieścić je w uszach, aby usłyszeć sygnał dźwiękowy oznaczający udane połączenie.

Słuchawki bezprzewodowe Bluetooth
Opis
Brand Xiaomi
Marka Redmi
Model Buds 3 Lite
Rozmiar głośnika 6 mm
Wersja Bluetooth 5.2
Moc transmisji Bluetooth do 10 metrów
Czas pracy akumulatora (same słuchawki) do 5 godzin
Czas pracy akumulatora (słuchawki + etui) do 18 godzin
Metoda ładowania USB typu C
Wymiary wkładek dousznych [mm] 24,5 x 16,7 x 24,6
Wymiary etui do ładowania [mm] 60 x 46 x 23,7
Waga wkładek dousznych 4,2 g / każda
Waga całkowita (etui + wkładki douszne) 36 g
Zawartość opakowania 2x Xiaomi Redmi Buds 3 Lite białe (lewa + prawa) / 1x etui do ładowania / 3x pary silikonowych wkładek dousznych (S, M i L - M zainstalowane fabrycznie) 2x elastyczne skrzydełka uszne (S, L - L zainstalowane fabrycznie)
To Top