Xiaomi Robot Vacuum E10 z funkcją mopowania

W magazynie
599,00 zł lub 119 600 pkt
33,54 zł x 20 rat 0.6% RRSO
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Inteligentny odkurzacz Xiaomi Robot Vacuum E10Xiaomi Robot Vacuum E10 to robot odkurzający, który pomoże Ci utrzymać czystość w domu dzięki mocnemu silnikowi, który zapewnia dużą moc ssania oraz szczotkom, które skutecznie usuwają kurz i brud z różnych powierzchni.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Inteligentny odkurzacz XIAOMI 2600mAh, 4000Pa

ikona

Odkurzanie i mycie w jednym

Inteligentny odkurzacz Xiaomi Robot Vacuum E10Xiaomi Robot Vacuum E10 to robot odkurzający, który pomoże Ci utrzymać czystość w domu dzięki mocnemu silnikowi, który zapewnia dużą moc ssania oraz szczotkom, które skutecznie usuwają kurz i brud z różnych powierzchni. Xiaomi Robot Vacuum E10 posiada również funkcję czyszczenia na mokro, która pozwala na jednoczesne odkurzanie i mycie podłogi.

zdjęcie produktu
ikona

Moc ssania 4000 Pa

Robot sprzątający Xiaomi E10 ma silne ssanie 4000 Pa, które pozwala łatwo usuwać kurz i brud, a także usuwać najdrobniejsze cząsteczki kurzu. Urządzenie ma 4 poziomy regulacji mocy ssania, dzięki czemu możesz dostosować je do swoich potrzeb. Robot sprzątający ma również do 110 minut pracy w trybie autonomicznym, dzięki czemu możesz go zostawić, aby sprzątał, gdy jesteś poza domem.

zdjęcie produktu
ikona

Czyszczenie trudno dostępnych miejsc

Robot sprzątający Xiaomi E10 jest wyposażony w wysokiej jakości elementy, takie jak boczna szczotka, główna szczotka i filtr pojemnika na kurz, które współpracują ze sobą, aby zapewnić pełne i skuteczne czyszczenie. Boczna szczotka zbiera kurz z kątów i wzdłuż ścian, główna szczotka zbiera kurz z powierzchni podłogi, a filtr pojemnika na kurz zatrzymuje drobny kurz i alergeny. Robot sprzątający Xiaomi E10 jest wyposażony w inteligentny zbiornik na wodę z 3 poziomami intensywności. Urządzenie może regulować dopływ wody w zależności od różnych rodzajów podłóg, aby chronić je przed nadmiernym zwilżaniem.

zdjęcie produktu
ikona

Kompaktowa konstrukcja

Pojemnik na kurz i zbiornik na wodę są wygodnie wyjmowane i łatwe do czyszczenia, co pozwala na utrzymanie robota w czystości i sprawności. Niski główny blok robota sprzątającego Xiaomi E10 może swobodnie poruszać się pod większością łóżek, szaf i sof, aby czyścić trudno dostępne miejsca. Xiaomi Robot Vacuum E10 zapewnia dokładne sprzątanie domu, nie pozostawiając żadnych zakamarków bez odkurzenia.

zdjęcie produktu
ikona

Rozumienie Ciebie i Twojego domu

Robot sprzątający Xiaomi E10 ma wbudowane czujniki, które pozwalają mu zrozumieć Twój dom i dostosować się do niego. Urządzenie może unikać przeszkód, takich jak meble i kable, a także wspinać się na małe przeszkody, takie jak progi. Robot sprzątający Xiaomi E10 jest wyposażony w wbudowane czujniki, które pozwalają mu dostosować się do złożonych warunków domowych. Urządzenie może sprzątać w wąskich przejściach, wokół mebli i pod stołem, więc możesz używać robota sprzątającego w swoim domu bez martwienia się, że nie będzie mógł posprzątać wszystkich kątów. Xiaomi Robot Vacuum E10 można sterować za pomocą aplikacji Mi Home/Xiaomi Home. Za pomocą aplikacji możesz uruchomić sprzątanie, przełączyć tryby, ustawić harmonogram sprzątania i uzyskać informacje o stanie robota sprzątającego.

zdjęcie produktu
Opis
Moc znamionowa 35 W
Napięcie znamionowe 14,4 V⎓
Napięcie ładowania 20V⎓
Pojemność baterii 2500 mAh (pojemność znamionowa) 2600 mAh (pojemność nominalna)
Wymiary 325 x 325 x 80mm
Wejście znamionowe 20 V⎓ 0,6 A
Moc znamionowa 20 V⎓ 0,6 A
Wymiary 146 x 122 x 87,5 mm
20 x 0.6%
Kwota kredytu
Pierwsza wpłata
Liczba rat
2 Liczba rat
x
0,00 zł Wysokość raty
%
%
%
%
%
%
Szczegóły finansowe wskazanej propozycji:
Całkowita kwota kredytu 500,00 zł
Całkowita kwota do zapłaty 0,00 zł
Całkowity koszt kredytu 0,00 zł
Prowizja 0,00 zł
Stopa oprocentowania stała 0,00 %
Odsetki 0,00 zł
RRSO 0,00 %
Rozwiń szczegóły
To Top