Xiaomi Robot Vacuum S10 z funkcją mopowania

Czasowo niedostępne
Doświadcz precyzyjnego sprzątania z Xiaomi Robot Vacuum S10. Ten zaawansowany robot sprzątający jest wyposażony w najnowocześniejszą technologię nawigacji laserowej, zapewniającą skanowanie 360°, aby szybko zidentyfikować środowisko domowe i zbudować dokładną mapę domu.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Inteligentny odkurzacz XIAOMI 3200mAh, 4000Pa

ikona

Zaawansowana nawigacja laserowa

Doświadcz precyzyjnego sprzątania z Xiaomi Robot Vacuum S10. Ten zaawansowany robot sprzątający jest wyposażony w najnowocześniejszą technologię nawigacji laserowej, zapewniającą skanowanie 360°, aby szybko zidentyfikować środowisko domowe i zbudować dokładną mapę domu. Jego ulepszony czujnik LDS zapewnia dokładne pomiary odległości i precyzyjne pozycjonowanie dla optymalnej wydajności czyszczenia. Xiaomi Robot Vacuum S10 zapewnia pełną kontrolę nad sprzątaniem. Łącząc się z aplikacją Mi Home/Xiaomi Home, możesz wygenerować szczegółowe mapy swojego domu i dostosować harmonogram sprzątania. Inteligentna funkcja separacji stref umożliwia automatyczne dzielenie różnych obszarów domu w celu bardziej zorganizowanego sprzątania. Od mapowania wielu podłóg po ustawianie wirtualnych ścian dla obszarów, w których nie wolno przebywać - Xiaomi S10 pozwala dostosować sprzątanie jak nigdy dotąd. Chcesz, aby odkurzacz skupił się na konkretnym obszarze? Wystarczy oznaczyć go za pomocą funkcji czyszczenia strefowego. Możesz nawet zmienić nazwy pomieszczeń, aby nadać im spersonalizowany charakter.

zdjęcie produktu
ikona

Potężne możliwości

Xiaomi Robot Vacuum S10 jest nie tylko inteligentny, ale także potężny. Silnik bezszczotkowy wytwarzający moc ssania 4000 Pa bez trudu usuwa kurz i włosy. Dla dodatkowej wygody odkurzacz jest wyposażony w zbiornik na wodę i pojemnik na kurz 2 w 1. Inteligentny zbiornik na wodę uwalnia wodę równomiernie, zapewniając stały poziom wilgotności bez moczenia podłóg. Wybierz jedno z trzech różnych ustawień wody, aby dostosować się do materiałów podłogowych. Xiaomi S10 pracuje zarówno zygzakiem, jak i w kształcie litery Y, naśladując ręczne czyszczenie, aby uzyskać najlepsze rezultaty. Zapomnij o ciągłym ładowaniu odkurzacza. Xiaomi Robot Vacuum S10 jest zasilany baterią o pojemności 3200 mAh, która zapewnia do 130 minut sprzątania w trybie standardowym. Gwarantuje to nieprzerwane, wydajne sprzątanie całego domu.

zdjęcie produktu
ikona

Zaawansowana technologia czujników

Xiaomi Robot Vacuum S10 został zaprojektowany do efektywnego poruszania się w złożonych środowiskach. Jest wyposażony w wiele czujników, które rozpoznają otoczenie w czasie rzeczywistym, zmniejszając prawdopodobieństwo awarii lub utknięcia. Mechanizm czujników klifowych zapewnia, że odkurzacz nie spadnie z krawędzi, a inteligentne wykrywanie narożników gwarantuje, że żaden narożnik nie zostanie pominięty.

zdjęcie produktu
ikona

Kontrola za pomocą aplikacji i ciągłe aktualizacje

Zarządzaj swoim robotem Xiaomi Robot Vacuum S10 zdalnie za pomocą aplikacji Mi Home/Xiaomi Home. Śledź postępy sprzątania i odblokuj więcej funkcji sprzątania bezpośrednio ze swojego smartfona. Urządzenie obsługuje również aktualizacje OTA, pozwalając cieszyć się najnowszymi funkcjami i ciągłymi ulepszeniami w celu zwiększenia wydajności urządzenia. Xiaomi Robot Vacuum S10 priorytetowo traktuje bezpieczeństwo i prywatność użytkowników. Urządzenie otrzymało certyfikat TÜV Rheinland Cybersecurity and Privacy Protection Standard, oferując wszechstronną ochronę. Map Management szyfruje transmisję map i przechowywanie w chmurze, zapewniając bezpieczeństwo danych. Aplikacja Xiaomi / Mi Home jest uznawana na całym świecie za ochronę bezpieczeństwa, spełniając normy ISO 27001, ISO 27701 i ETSI EN 303 645. Dodatkowo, układ MJA1 Security Chip zapewnia sprzętową ochronę urządzeń, zapewniając bezpieczną transmisję danych użytkownika. Doświadcz najlepszej technologii sprzątania bez narażania swojej prywatności.

zdjęcie produktu
Opis
System nawigacji LDS
Funkcja mopowania Tak
Automatyczne ponowne ładowanie Tak
Akumulator 3200 mAh
Moc ssania 4000 Pa
Pojemność zbiornika na kurz 300 ml
Pojemność zbiornika na wodę 170 mlx
170 ml Funkcje aplikacji / Śledzenie postępu sprzątania / Sprzątanie wybranych pomieszczeń / Czyszczenie strefowe / Wirtualna ściana / Mapy wielu pięter
Wsparcie dla asystentów głosowych Google Alexa
Napięcie znamionowe 14,8 V
Moc znamionowa 45 W
To Top