Odkurzacz bezprzewodowy ręczny Xiaomi Vacuum Cleaner G9 Plus, 120AW, 2500mAh

W magazynie
799,00 zł lub 159 600 pkt
44,74 zł x 20 rat 0.6% RRSO
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Xiaomi Vacuum Cleaner G9 Plus - odkurzacz, który zapewnia dogłębne i wszechstronne czyszczenie!Xiaomi Vacuum Cleaner G9 Plus to nowoczesny i inteligentny odkurzacz bezprzewodowy, który oferuje trzy tryby pracy: tryb eco, tryb standardowy oraz tryb wysokiej mocy.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Odkurzacz bezprzewodowy ręczny Xiaomi Vacuum Cleaner G9 Plus, 120AW, 2500mAh

ikona

Dogłębne i wszechstronne czyszczenie

Xiaomi Vacuum Cleaner G9 Plus to nowoczesny i inteligentny odkurzacz bezprzewodowy, który oferuje trzy tryby pracy: tryb eco, tryb standardowy oraz tryb wysokiej mocy. Dzięki trzem unikalnym szczotkom odkurzacz sprawdzi się w niemal każdej sytuacji, dostosowując się do Twoich potrzeb. Ma także duży pojemnik na kurz o pojemności 600 ml, który jest łatwy do opróżniania. Posiada wysoką moc ssania, wieloetapowy system filtrowania i długi czas pracy baterii. Jest to idealny wybór dla osób, które chcą utrzymać swoje domy w czystości i zapewnić swoim najbliższym zdrowsze środowisko.

Odkurzacz bezprzewodowy ręczny Xiaomi Vacuum Cleaner
ikona

Duża moc ssania

Xiaomi Vacuum Cleaner G9 Plus jest wyposażony w wysokoobrotowy silnik cyfrowy, który zapewnia moc maks. 120 AW, pozwalającą łatwo wciągać drobny pył, okruchy, sierść i inne zanieczyszczenia z podłogi i innych powierzchni. Odkurzacz ten ma także trzy tryby regulacji mocy, które pozwalają dostosować intensywność czyszczenia do różnych potrzeb. Xiaomi Vacuum Cleaner G9 Plus ma zupełnie nowy zestaw szczotek, które spełniają różne funkcje czyszczenia. Szczotka do podłóg o wysokim momencie obrotowym doskonale radzi sobie z czyszczeniem miękkich i twardych podłóg, dzięki wbudowanemu silnikowi elektrycznemu i szczotce w kształcie litery V. Szczotka ta ma także specjalny wałek czyszczący, który zapobiega wplątywaniu się włosów w szczotkę. Szczotka przeciw roztoczom skutecznie usuwa roztocza i martwy naskórek z pościeli, sof i innych tkanin, zapewniając higieniczne środowisko. Ssawka 2-w-1 umożliwia czyszczenie wąskich i trudno dostępnych miejsc, takich jak kąty, szpary i wnętrze samochodu.

Odkurzacz bezprzewodowy ręczny Xiaomi Vacuum Cleaner
ikona

Wieloetapowy system filtrowania

Xiaomi Vacuum Cleaner G9 Plus ma wieloetapowy system filtrowania, który wydajnie blokuje cząsteczki o wielkości od 0,3 μm, zapewniając efektywne usuwanie nawet do 99,7% drobin kurzu. Odkurzacz ten ma 12-stożkowy separator cyklonowy, który generuje potężną siłę odśrodkową, oddzielając kurz od powietrza, zapewniając mu płynny przepływ. Odkurzacz ten ma także pięć warstw filtrów, w tym filtr kasetowy, filtr z gąbki o wysokiej gęstości i filtr HEPA, które zapobiegają zanieczyszczeniu zwrotnemu i utrzymują czyste wydmuchiwane powietrze. Moduł filtrujący można zdemontować i umyć aby zachować jego pełną efektywność.

Odkurzacz bezprzewodowy ręczny Xiaomi Vacuum Cleaner
ikona

Bardzo długi czas pracy baterii

Xiaomi Vacuum Cleaner G9 Plus ma pojemną baterię o pojemności 2500 mAh, która pozwala na długie korzystanie z odkurzacza bez konieczności częstego ładowania. Czas rozładowywania akumulatora podczas używania ssawki 2 w 1 w trybie oszczędzania energii wynosi do 60 minut, a przy używaniu szczotki podłogowej - do 35 minut. Odkurzacz ten ma także możliwość wymiany baterii za jednym naciśnięciem przycisku, co pozwala na przedłużenie czasu pracy odkurzacza.

Odkurzacz bezprzewodowy ręczny Xiaomi Vacuum Cleaner
ikona

Duży i prosty do opróżniania pojemnik na kurz

Xiaomi Vacuum Cleaner G9 Plus ma bardzo duży pojemnik na kurz o pojemności 600 ml, który pozwala na długie i wygodne sprzątanie, bez potrzeby częstego opróżniania zabrudzeń. Dzięki przyciskowi zwalniania „na jedno kliknięcie” wyjmowanie pojemnika i utrzymywanie go w czystości jest niezwykle proste.

Odkurzacz bezprzewodowy ręczny Xiaomi Vacuum Cleaner
Opis
Nazwa produktu Odkurzacz Xiaomi G9 Plus
Waga netto produktu Około 3,4 kg
Wymiary produktu 1286 mm × 214 mm × 256 mm
Napięcie znamionowe 25.2V
Napięcie ładowania 30.8V
Moc znamionowa 400W
Moc ssania 120AW
Pojemność akumulatora 2500mAh (pojemność nominalna) 2400mAh (pojemność znamionowa)
Czas ładowania Około 3,5 godziny
Pojemność pojemnika na pył 0,6 l (pełny zbiornik)
Szczotki: Szczotka podłogowa Szczotka do usuwania roztoczy Ssawka 2 w 1 przeznaczona do czyszczenia wąskich obszarów Szczotka podłogowa Szczotka do usuwania roztoczy Ssawka 2 w 1 przeznaczona do czyszczenia wąskich obszarów
Zawartość opakowania Odkurzacz Xiaomi G9 Plus × 1 Szczotka podłogowa o wysokim momencie obrotowym × 1 Mini szczotka elektryczna do usuwania roztoczy × 1 Stojak do przechowywania × 1 Ssawka 2 w 1 × 1 Drążek przedłużający × 1 Adapter zasilania × 1
20 x 0.6%
Kwota kredytu
Pierwsza wpłata
Liczba rat
2 Liczba rat
x
0,00 zł Wysokość raty
%
%
%
%
%
%
Szczegóły finansowe wskazanej propozycji:
Całkowita kwota kredytu 500,00 zł
Całkowita kwota do zapłaty 0,00 zł
Całkowity koszt kredytu 0,00 zł
Prowizja 0,00 zł
Stopa oprocentowania stała 0,00 %
Odsetki 0,00 zł
RRSO 0,00 %
Rozwiń szczegóły
To Top