Zegarek Lorus RM343FX9 · ORLEN VITAY

Zegarek Lorus RM343FX9

W magazynie Przewidywana wysyłka w 24h
449,00 zł lub 89 600 pkt
50,29 zł x 10 rat 1.2% RRSO
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Zegarek Lorus RM343FX9 Czarny Bardzo dokładny mechanizm kwarcowy Zegarek Lorus RM343FX9 to męski zegarek sportowy z bardzo dokładnym mechanizmem kwarcowym wyposażonym w chronograf i datownik. Dzięki tym funkcjom możemy go wykorzystać podczas aktywności fizycznej. Ten zegarek będzie świetnym kompanem w trakcie ćwiczeń! Koperta wykonana ze stali nierdzewnej Koperta zegarka Lorus RM343FX9 wykonana jest ze stali nierdzewnej i osadzono w niej szkło mineralne.
Płatność tylko punktami programu
lojalnościowego vitay.pl
- załóż konto vitay.pl
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
Zegarek Lorus RM343FX9 Czarny Bardzo dokładny mechanizm kwarcowy Zegarek Lorus RM343FX9 to męski zegarek sportowy z bardzo dokładnym mechanizmem kwarcowym wyposażonym w chronograf i datownik. Dzięki tym funkcjom możemy go wykorzystać podczas aktywności fizycznej. Ten zegarek będzie świetnym kompanem w trakcie ćwiczeń! Koperta wykonana ze stali nierdzewnej Koperta zegarka Lorus RM343FX9 wykonana jest ze stali nierdzewnej i osadzono w niej szkło mineralne. W połączeniu z gustownym, skórzanym paskiem tworzy spójną całość. Czarna tarcza idealnie kontrastuje z indeksami i wskazówkami co sprawia, że jest czytelna i przejrzysta. Wodoszczelność 100M Wodoszczelność 100M oznacza, że zegarek Lorus RM343FX9 może nieodłącznie nam towarzyszyć przy uprawianiu sportów wodnych, takich jak pływanie i nurkowanie bez akwalungu. Dzięki temu nie musimy zastanawiać się, co zrobimy z zegarkiem, kiedy wchodzimy do wody. Średnica koperty wynosi 45 mm. Stylowy wygląd Zegarek Lorus RM343FX9 dzięki swojemu klasycznemu wyglądowi świetnie będzie uzupełniał każdą codzienną stylizację. Dodatkowo będzie niezwykle komfortowy w trakcie noszenia. Zegarek posiada czarny pasek i czarną tarczę z niebieskimi elementami, co nadaje mu stylowego wyglądu.
Opis
Producent PR Lorus
Typ mechanizmu TM Kwarcowy
Grubość koperty GK 12
Wodoszczelność WD 100 m (10 bar)
Alarm AL Brak
Timer TM Brak
Datownik DT Tak
Kolor KO Czarny
Płeć PŁ Męski
Szerokość koperty SK 45 mm
Rodzaj szkła RS Mineralne
Podświetlenie PO Brak
Gwarancja GW 24 miesięcy
10 x 1.2%
Kwota kredytu
Pierwsza wpłata
Liczba rat
2 Liczba rat
x
0,00 zł Wysokość raty
%
%
%
%
%
%
Szczegóły finansowe wskazanej propozycji:
Całkowita kwota kredytu 500,00 zł
Całkowita kwota do zapłaty 0,00 zł
Całkowity koszt kredytu 0,00 zł
Prowizja 0,00 zł
Stopa oprocentowania stała 0,00 %
Odsetki 0,00 zł
RRSO 0,00 %
Rozwiń szczegóły
To Top