Żelazko Ariete Steam Iron 2200 6243

Czasowo niedostępne
Poszukujesz niezwykle funkcjonalnego żelazka parowego, które pozwoli Ci zaoszczędzić czas i łatwo uporać się z domowymi obowiązkami? Przedstawiamy nasz model, który zdecydowanie wyróżnia się...
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Żelazko Ariete Steam Iron 2200 6243

ikona

WYSOKA MOC I NOWOCZESNA TECHNOLOGIA

Poszukujesz niezwykle funkcjonalnego żelazka parowego, które pozwoli Ci zaoszczędzić czas i łatwo uporać się z domowymi obowiązkami? Przedstawiamy nasz model, który zdecydowanie wyróżnia się spośród konkurencji! Nasze żelazko parowe dysponuje mocą 2200 W oraz posiada dwukierunkową płytę ceramiczną, co pozwala na łatwe i szybkie prasowanie nawet bardzo zniszczonych ubrań.

Żelazko Ariete Steam Iron 2200 6243
ikona

ERGONOMICZNIE, BEZPIECZNIE I CZYSTO

Żelazko parowe posiada miękką w dotyku i ergonomiczną rączkę, co pozwala na wygodne i bezpieczne korzystanie z urządzenia. Urządzenie wyposażone jest w pojemny zbiornik na wodę o pojemności 330 ml oraz system samooczyszczania, co zapewnia łatwe i skuteczne usuwanie zanieczyszczeń z żelazka. Nasze żelazko wyposażone jest w system zapobiegający upadkowi oraz osadzaniu się kamienia, co gwarantuje długą żywotność urządzenia.

Żelazko Ariete Steam Iron 2200 6243
ikona

PROSTO, ALE PRAKTYCZNIE

Prosty, klasyczny design urządzenia spełniający oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Idealne wymiary i miękka, ergonomiczna rączka sprawiają, że korzystanie z żelazka jest niezwykle przyjemne. Dzięki naszemu żelazku parowemu Ty również możesz cieszyć się wolnym czasem, ponieważ szybko i skutecznie uporasz się z prasowaniem. Nasz model żelazka parowego pozwala na szybkie i skuteczne prasowanie, dzięki czemu zaoszczędzisz czas i będziesz mógł cieszyć się wolnymi chwilami. Bierz przykład z Sabiny i korzystaj z życia pełną piersią!

Żelazko Ariete Steam Iron 2200 6243
Opis
PRODUCENT Ariete
MOC 2200 W
POJEMNOŚĆ ZBIORNIKA 330 ml
SYSTEM SAMOOCZYSZCZENIA Tak
SYSTEM ZAPOBIEGAJĄCY UPADKOWI Tak
SYSTEM ZAPOBIEGAJĄCY OSADZANIU SIĘ KAMIENIA Tak
WYMIARY 30 x 14 x 14 cm
DODATKOWE INFORMACJE Dwukierunkowa płytka ceramiczna
To Top