Żelazko Blaupunkt HSI801

Czasowo niedostępne
Żelazko Blaupunkt HSI801 3000W. Żelazko Blaupunkt HSI801 3000W pozwala na pracę w dwóch trybach: na sucho oraz na mokro. Para jest przenoszona do dysz w stopie żelazka strumieniem aż do 45 g/min. Po wciśnięciu przycisku dodatkowego wyrzutu pary urządzenie generuje silny chwilowy strumień o sile do 140 g pary wodnej na minutę.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Żelazko Blaupunkt HSI801 3000W

ikona

Idealnie wyprasowane ubrania

Żelazko Blaupunkt HSI801 3000W pozwala na pracę w dwóch trybach: na sucho oraz na mokro. Para jest przenoszona do dysz w stopie żelazka strumieniem aż do 45 g/min. Po wciśnięciu przycisku dodatkowego wyrzutu pary urządzenie generuje silny chwilowy strumień o sile do 140 g pary wodnej na minutę. Ceramiczna stopa gwarantuje lekkie przesuwanie żelazka po materiale, korzystnie wpływając na komfort prasowania. Jest też wysoce odporna na zarysowania i nie zbiera zanieczyszczeń. Żelazko parowe HSI801 zostało wyposażone w funkcję anti-calc, która zapobiega odkładaniu się kamienia w kanalikach parowych. Dzięki zastosowaniu wbudowanego filtra żywicznego, woda zmiękczana jest bezpośrednio w zbiorniku. Żelazko zachowuje swoje właściwości dłużej, a Ty możesz cieszyć się idealnie wyprasowanymi ubraniami.

 

Żelazko Blaupunkt HSI801 3000W kobieta w wyprasowanym ubraniu
ikona

Bezpieczna i komfortowa obsługa

Prasując żelazkiem Blaupunkt HSI801 3000W mamy również pewność, że tkaniny nie będą poplamione wodą. Funkcja anti-drip, dzięki zastosowaniu specjalnej membrany w stopie żelazka, dba o odpowiednie rozprowadzanie pary wodnej, zapobiegając kapaniu kropel na tkaninę. Specjalnie dla osób żyjących w pośpiechu lub zwyczajnie zapominalskich, żelazko posiada również funkcję strażaka – nieużywane urządzenie wyłączy się automatycznie po określonym czasie, dbając o bezpieczeństwo i energooszczędność. Bardzo długi kabel zasilający o długości 3 m pozwala na swobodne operowanie urządzeniem w trakcie prasowania, nawet kiedy gniazdko elektryczne nie jest bezpośrednio w sąsiedztwie deski do prasowania. Zbiornik na wodę o pojemności 380 ml wystarcza na długi czas komfortowej pracy, bez potrzeby jego częstego uzupełniania.

 

Żelazko Blaupunkt HSI801 3000W pokazane żelazko bokiem
Opis
Producent PRD Blaupunkt
Moc 3000
Rodzaj żelazka Parowe
Pojemność zbiornika PZ 380ml
Rodzaj stopy ceramiczna
Długość przewodu DP 3 m
Wyrzut pary do 140 g/min
Funkcje FU samooczyszczanie
Kolor KO niebieski
Gwarancja 24 miesiące
To Top