Zelmer Ekspres kolbowy - ZCM7295 Palermo

Czasowo niedostępne
Ekspres kolbowy Zelmer ZCM7295 Palermo 20 bar Kompaktowy wymiar, niesamowite efekty Ekspres kolbowy Zelmer ZCM7295 Palermo 20 bar zadowoli każdego fana pobudzającego zapachu kawy o poranku. Dzięki wyjątkowo wąskiej konstrukcji (tylko 14,5 cm), bez problemu zmieści się w każdej kuchni.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Ekspres kolbowy Zelmer ZCM7295 Palermo 20 bar

ikona

Kompaktowy wymiar, niesamowite efekty

Ekspres kolbowy Zelmer ZCM7295 Palermo 20 bar zadowoli każdego fana pobudzającego zapachu kawy o poranku. Dzięki wyjątkowo wąskiej konstrukcji (tylko 14,5 cm), bez problemu zmieści się w każdej kuchni. Retro design ucieszy koneserów stylowych wnętrz. Ekspres zaparza kawę pod ciśnieniem 20 barów, a jego moc to aż 1350 W. Wyjmowany zbiornik na wodę o pojemności 1,4 l będzie przydatny w codziennym użytkowaniu, tak samo jak stalowa tacka ociekowa czy miejsce na podgrzanie filiżanek. Maksymalna wysokość pojemnika na napój to 10 cm.

 

Ekspres kolbowy Zelmer ZCM7295 Palermo 20 bar widok na ekspres robiący kawę, po prawej stronie słoiczek z ziarnami kawy
ikona

Idealny nie tylko dla fanów espresso

Polscy koneserzy kawy są wymagający, dlatego marka Zelmer postanowiła sprostać tym wymaganiom. Ponieważ standardowe espresso zazwyczaj jest za małe, w ekspresie kolbowym Zelmer ZCM7295 Palermo 20 bar jego pojemność jest zwiększona do 40 ml. Jeśli jednak wolisz zaparzyć większy napój, możesz skorzystać z manualnego wyboru pojemności kawy i regulować ją w zakresie do 150 ml.

 

Ekspres kolbowy Zelmer ZCM7295 Palermo 20 bar zbliżenie na filiżankę kawy, obok spienione mleko
ikona

Możliwość zaparzenia dwóch kaw jednocześnie

W zestawie z ekspresem kolbowym Zelmer ZCM7295 Palermo 20 bar znajdują się dwa filtry do kolby, dzięki czemu można zaparzyć dwie kawy jednocześnie. Nie musisz się więc martwić niespodziewaną wizytą gości – zaserwujesz im kawę w tym samym czasie. Ekspres został wyposażony w dotykowy panel sterowania, który jest dodatkowo podświetlany. Poprzez zastosowanie obu technologii obsługa urządzenia jest prosta i wygodna, zarówno w ciemne zimowe poranki, jak i w ostrym letnim słońcu.

 

Ekspres kolbowy Zelmer ZCM7295 Palermo 20 bar widok na ekspres robiący jednocześnie dwie filiżanki kawy
ikona

Funkcja spieniania mleka i podgrzewania filiżanek

Gdy będziesz chciał spróbować kawy innej niż czarna, skorzystaj z funkcji spieniania mleka. Dzięki gorącej parze w bardzo łatwy sposób uzyskasz konsystencję pianki mlecznej, taką jaką lubisz najbardziej- do delikatnego Latte lub wybornego Cappuccino. Wybór już należy tylko do Ciebie. W górnej części ekspresu Zelmer ZCM7295 Palermo 20 bar znajduje się tacka ze stali nierdzewnej, która służy do podgrzewania filiżanek. Dzięki niej, nie musisz się martwić, że Twoja kawa szybko schłodzi się w naczyniu, do którego wpada podczas parzenia.

 

Ekspres kolbowy Zelmer ZCM7295 Palermo 20 bar zbliżenie na spienianiek mleka i ekspres z filiżanką kawy
Opis
Producent PR Zelmer
Programowanie ustawień nie
Program autooczyszczania nie
Wyświetlacz nie
Płyta do podgrzewania filiżanek tak
Ciśnienie pompy [b] 20
Wyjmowana kratka ociekowa tak
Ekspres kapsułkowy Nie
Kubek do spieniania mleka nie
Wskaźnik poziomu wody Nie
Moc 1350 W
Zakres wyboru pojemności kawy Manualnie
Dysza spieniająca tak
Regulacja mocy kawy nie
Pojemność zbiornika na wodę 1,4 litra
Kolor czarny
Gwarancja 24 miesiące
Wysokość 368 mm
Szerokość 195 mm
Głębokość 375 mm
Materiał Stal nierdzewna; tworzywo sztuczne
To Top