Komplet sportowych ręczników mikrofibrowych 2szt. (60X40cm + 60x120cm) + butelka termiczna DEBEST · ORLEN VITAY

Komplet sportowych ręczników mikrofibrowych 2szt. (60X40cm + 60x120cm) + butelka termiczna DEBEST

Czasowo niedostępne
Zestaw idealny dla miłośników sportu, amatorów siłowni i basenów oraz wszystkich entuzjastów zdrowego wysiłku fizycznego.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Komplet sportowych ręczników mikrofibrowych 2szt. (60X40cm + 60x120cm) + butelka termiczna DEBEST

ikona

ZESTAW DLA SPORTOWCÓW

Zestaw idealny dla miłośników sportu, amatorów siłowni i basenów oraz wszystkich entuzjastów zdrowego wysiłku fizycznego. W skład kompletu wchodzą dwa sportowe ręczniki - mały o wymiarach 60x40 cm i duży o wymiarach 120x60 cm, oraz butelka termiczna Silky o pojemności całkowitej 480 ml.

Komplet 2. sportowych ręczników mikrofibrowych + butelka termiczna DEBEST
ikona

LEKKIE I SZYBKOSCHNĄCE RĘCZNIKI

Wyjątkowe na polskim rynku, delikatne w dotyku mikrofibrowe ręczniki typu 'frotte' w kolorze niebieskim, z haftem sportowca. Charakteryzują się bardzo dużą chłonnością, są lekkie i szybkoschnące, co zapobiega rozwojowi bakterii i nieprzyjemnemu zapachowi. Wykonane z najlepszego składu mikrofibry (80% poliester + 20% poliamid), dzięki czemu są bardziej chłonne i trwałe. Zapakowane w praktyczne worki z siateczki, pozwalające na schnięcie już w czasie podróży.

Komplet 2. sportowych ręczników mikrofibrowych + butelka termiczna DEBEST
ikona

WYGODNA BUTELKA TERMICZNA

Butelka termiczna z linii Silky w kolorze niebieskim, z wygodnym silikonowym uchwytem. Butelka termiczna cechuje się doskonałą izolacją termiczną, dzięki czemu kawa lub herbata przez długi czas utrzymuje wysoką temperaturę. Idealna zarówno do gorących jak i zimnych napojów. Butelka doskonale utrzymuje niską temperaturę wody, dzięki czemu polecana jest w upalne dni oraz na siłowni. Wygodny uchwyt pozwala na sprawne przenoszenie i podnoszenie. Ręczniki sportowe nie są tak mięsiste jak typowe ręczniki kąpielowe, a równie chłonne i przy tym szybkoschnące. Dzięki temu zestaw zajmuje niewiele miejsca i doskonale sprawdzi się np. w podróży służbowej, na wakacjach czy na kilkudniowej wycieczce.

Komplet 2. sportowych ręczników mikrofibrowych + butelka termiczna DEBEST
Opis
Marka Debest, Ambition
Rodzaj Dom / Pozostałe
Materiał mikrofibra, stal nierdzewna
Ilość elementów 3
Kolor niebieski
Wymiary ręcznika małego 60 x 40 cm
Wymiary ręcznika dużego 120 x 60 cm
Wymiary butelki termicznej wysokość 25,8 cm, średnica podstawy 6,5 cm
Pojemność całkowita butelki 480 ml
Temperatura prania ręczników 40°C
To Top