Zestaw 3 noży FISKARS Faworyt Functional Form · ORLEN VITAY

Zestaw 3 noży FISKARS Faworyt Functional Form

Czasowo niedostępne
Noże kuchenne Functional Form Fiskars to doskonała propozycja dla wymagających klientów. Dzięki antypoślizgowemu uchwytowi z powłoką Softouch™ oraz osłonie na palce, zapewniają one bezpieczne i wygodne użytkowanie. Ergonomiczna rękojeść umożliwia...
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Zestaw 3 noży FISKARS Faworyt Functional Form

 
ikona

NOŻE DLA WYMAGAJĄCYCH

Noże kuchenne Functional Form Fiskars to doskonała propozycja dla wymagających klientów. Dzięki antypoślizgowemu uchwytowi z powłoką Softouch™ oraz osłonie na palce, zapewniają one bezpieczne i wygodne użytkowanie. Ergonomiczna rękojeść umożliwia różne rodzaje chwytu w zależności od wykonywanego zadania, co ułatwia krojenie, obieranie oraz skrobanie.

Zestaw 3 noży FISKARS Faworyt Functional Form
ikona

JAPOŃSKA STAL

Noże te wykonane są z wysokiej jakości stali japońskiej, co gwarantuje długotrwałą ostrość oraz odporność na korozję. Dodatkowo, noże te można myć w zmywarce, co znacznie ułatwia codzienne czyszczenie. W zestawie znajdują się trzy noże kuchenne Functional Form Fiskars, które są funkcjonalne i łatwe w użyciu. Rękojeść SoftGrip™ zapewnia pewny chwyt podczas pracy w kuchni.

Zestaw 3 noży FISKARS Faworyt Functional Form
ikona

NIEZAWODNY ZESTAW

Nóż do skrobania to narzędzie przeznaczone do skrobania i krojenia drobnych warzyw oraz grzybów. Jego ostrze ma długość 8 cm. Nóż do pomidorów z ząbkowanym ostrzem idealny jest do krojenia pomidorów oraz warzyw i owoców o śliskiej skórce. Sprawdzi się także do przekrojenia bułki i świeżego pieczywa. Długość ostrza wynosi 11,3 cm. Nóż szefa kuchni mały to podstawowe narzędzie kuchenne, przeznaczone do krojenia mięsa, warzyw, serów oraz siekania ziół czy czosnku. Jego ostrze ma długość 12 cm. Warto zainwestować w noże Functional Form Fiskars, ponieważ są one wytrzymałe, funkcjonalne i łatwe w użyciu. Dzięki nim praca w kuchni stanie się łatwiejsza i bardziej przyjemna.

Zestaw 3 noży FISKARS Faworyt Functional Form
Opis
PRODUCENT Fiskars
RODZAJ Zestaw noży
WYKONANIE OSTRZA Stal japońska
ILOŚĆ 3 szt. noży w komplecie
To Top