Zestaw sztućców turystycznych GERBER ComplEAT (Utensils Set) - Onyx

W magazynie
145,00 zł lub 28 800 pkt
13,82 zł x 12 rat 1.2% RRSO
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Zestaw sztućców i akcesoriów ComplEAT Onyx firmy Gerber to turystyczno-survivalowy majstersztyk. W skład setu wchodzi widelec, łyżka, szpatułka (ząbkowana i z silikonową krawędzią) i narzędzie wielofunkcyjne (otwieracz do kapsli, otwieracz do puszek, obieraczka do warzyw).
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Zestaw akcesoriów GERBER ComplEAT (Utensils Set) - Onyx

ikona

TURYSTYCZNY MAJSTERSZTYK

Zestaw sztućców i akcesoriów ComplEAT Onyx firmy Gerber to turystyczno-survivalowy majstersztyk. W skład setu wchodzi widelec, łyżka, szpatułka (ząbkowana i z silikonową krawędzią) i narzędzie wielofunkcyjne (otwieracz do kapsli, otwieracz do puszek, obieraczka do warzyw). Wszystkie te elementy można połączyć w całość. Zgrabny i lekki komplet z łatwością wsuniemy do przegródki plecaka. Sztućce posiadają wydłużone ramię, pomocne przy przyrządzaniu gorących dań na biwaku, czy podczas jedzenia posiłków z głębszych opakowań turystycznych. Szpatułka z zestawu jest elastyczna i giętka. W łatwy sposób można ją połączyć z łyżką, tworząc poręczne szczypce, przydatne podczas grillowania czy nakładania sałatki. Narzędzie wielofunkcyjne, mimo małych rozmiarów, przyda się do przygotowywania warzyw np. na grilla lub do sałatki (obieraczka), otwierania butelek, czy puszek (dania gotowe, składniki sałatek). Zestaw narzędzi wykonanych z anodyzowanego aluminium, w dwóch kolorach, szpatułka wykonana z sylikonu spożywczego. Po złożeniu np. łyżki i szpatułki możemy zbudować w pełni zintegrowane szczypce.

zdjęcie produktu
ikona

HISTORIA MARKI

Gerber powstał w USA w 1939 roku i od tego czasu nieustannie wytwarza i dostarcza wysokiej klasy produkty do zadań specjalnych w tym m.in. multitoole, noże taktyczne, czy akcesoria survivalowe. Z produktów Gerbera korzystają jednostki specjalne amerykańskiej armii i policji, siły NATO oraz GROM. Od kilku lat Gerber jest również częścią jednej z najstarszych firm na świecie – FISKARS. Dzięki bliskiej współpracy obydwu firm, produkty wykonane są z najlepszych materiałów i z zachowaniem najwyższej jakości.

Opis
Marka Gerber
Rodzaj Akcesoria survialowo-turystyczne
Ilość elementów 4
Długość całkowita 197mm
Waga 70,9g
Materiały anodyzowane aluminium, sylikon spożywczy
Funkcje Ząbkowana krawędź, Krawędź silikonowa, Stylisko z aluminium, Widelec, Łyżka, Ząbkowany otwieracz do opakowań, Otwieracz do puszek, Otwieracz do butelek, Obieraczka do warzyw
12 x 1.2%
Kwota kredytu
Pierwsza wpłata
Liczba rat
2 Liczba rat
x
0,00 zł Wysokość raty
%
%
%
%
%
%
Szczegóły finansowe wskazanej propozycji:
Całkowita kwota kredytu 500,00 zł
Całkowita kwota do zapłaty 0,00 zł
Całkowity koszt kredytu 0,00 zł
Prowizja 0,00 zł
Stopa oprocentowania stała 0,00 %
Odsetki 0,00 zł
RRSO 0,00 %
Rozwiń szczegóły
To Top