Zestaw Combi M (mop + wiaderko + wyciskacz Combi M) Leifheit 55356 · ORLEN VITAY

Zestaw Combi M (mop + wiaderko + wyciskacz Combi M) Leifheit 55356

Czasowo niedostępne
Zestaw do mycia podłóg Leifheit Combi M. Dokładne mycie bez schylania się i moczenia rąk w brudnej wodzie: zestaw do mycia podłóg Combi Clean M marki Leifheit zawiera wszystko, co jest potrzebne do łatwego mycia podłóg: mopa z nakładką zachodzącą na jego brzegi, obrotowy przegub i drążek umożliwiający mycie pod dowolnym kątem.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Zestaw do mycia podłóg Leifheit Combi M

ikona

Zadbaj o swoją podłogę

Dokładne mycie bez schylania się i moczenia rąk w brudnej wodzie: zestaw do mycia podłóg Combi Clean M marki Leifheit zawiera wszystko, co jest potrzebne do łatwego mycia podłóg: mopa z nakładką zachodzącą na jego brzegi, obrotowy przegub i drążek umożliwiający mycie pod dowolnym kątem. Kompaktowe 12-litrowe wiadro i praktyczną nakładaną prasę do wyciskania mopa Combi Press umożliwiającą wyciskanie mopa w pozycji stojącej. Przeznaczony do wszystkich podłóg.

 

Zestaw do mycia podłóg Leifheit Combi M - kobieta myjąca podłogę
ikona

Dodatkowe informacje

Zestaw do mycia podłóg Combi M od firmy Leifheit jest doskonałym zestawem dla osób wymagających i ceniących sobie wygodę podczas sprzątania. W skład zestawu Combi M wchodzą: - wiadro o pojemności 12 l - mop o szerokości 33 cm z nakładką micro duo - sito Combi Press Zestaw Combi M powstał po to, by ułatwić sprzątanie. Bez schylania się i moczenia rąk w brudnej wodzie. Dzięki wykorzystaniu szerokiego na 33 cm mopa praca odbywa się szybko, a zarazem dokładnie. W zestawie znajduje się nakładka micro duo wykonana z dwóch rodzajów włókien. Rzędy cienkiego, trochę dłuższego włosia z łatwością usuwają brud z każdej nierówności oraz uporczywe zanieczyszczenia, a miękkie, krótsze włosie wchłania wodę z brudem. Ponieważ nakładka zachodzi na brzegi mopa, można nią jednocześnie umyć krawędzie i narożniki.

 

Zestaw do mycia podłóg Leifheit Combi M - kobieta myjąca podłogę
ikona

Uniwersalny mop

Mop jest ponadto wyjątkowo wygodny i bez problemu dociera do wielu zakamarków. 3-częściowy drążek ułatwia mycie, a przegub umożliwia złożenie mopa całkiem na płasko i umycie podłóg nawet pod niskimi meblami. Drążek mopa wyposażony jest w system Click Leifheit, co sprawia, że można go wykorzystać do innych produktów do sprzątania Leifheit. System Click umożliwia wykorzystanie jednego drążka do wielu zadań, ponieważ pasuje on do innych akcesoriów Leifheit (szczotek, ściągaczek, myjek itp.). Zestaw do mycia podłóg Combi M został wyprodukowany w Europie.

 

Zestaw do mycia podłóg Leifheit Combi M - kobieta myjąca podłogę
Opis
Producent PR Leifheit
Typ TP Płaski
Materiał wykonania MWK tworzywo sztuczne
Drążek teleskopowy DRT Nie
Pozostałe informacje obrotowy przegub 360°
Kolor Color biało-niebieski
Wymiary WM szerokość: 33 cm, długość drążka: 140 cm
Waga WG 1,83 kg
Zawartość zestawu ZZW W skład zestawu Combi M wchodzą:- wiadro o pojemności 12 l- mop o szerokości 33 cm z nakładką micro duo- sito Combi Press
Gwarancja 36 miesięcy
To Top