Zestaw do pielęgnacji małych roślin 4el. FISKARS

W magazynie
129,00 zł lub 25 600 pkt
12,3 zł x 12 rat 1.2% RRSO
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Prezentujemy zestaw ergonomicznych i wielofunkcyjnych narzędzi do pielęgnacji małych roślin, zarówno doniczkowych, jak i rabatowych. Wszystkie narzędzia zostały wykonane z innowacyjnego tworzywa FiberComp™ - kompozytu włókna szklanego, które charakteryzuje się nie tylko wytrzymałością i twardością, ale także niewielką wagą i łatwością w utrzymaniu czystości. Dzięki temu narzędzia wytrzymują obciążenie do 35 kg, a zaokrąglone krawędzie zapobiegają uszkadzaniu korzeni...
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Zestaw do pielęgnacji małych roślin 4el. FISKARS

ikona

LEKKIE I WYTRZYMAŁE

Prezentujemy zestaw ergonomicznych i wielofunkcyjnych narzędzi do pielęgnacji małych roślin, zarówno doniczkowych, jak i rabatowych. Wszystkie narzędzia zostały wykonane z innowacyjnego tworzywa FiberComp™ - kompozytu włókna szklanego, które charakteryzuje się nie tylko wytrzymałością i twardością, ale także niewielką wagą i łatwością w utrzymaniu czystości. Dzięki temu narzędzia wytrzymują obciążenie do 35 kg, a zaokrąglone krawędzie zapobiegają uszkadzaniu korzeni.

Zestaw do pielęgnacji małych roślin 4el. FISKARS
ikona

4 WSZECHSTRONNE NARZĘDZIA

W skład zestawu wchodzą cztery wszechstronne narzędzia, niezbędne przy drobnych pracach ogrodowych i balkonowych, ułatwiające pielęgnację niewielkich i delikatnych kwiatów i krzewów. Łopatka Solid to idealne narzędzie do sadzenia i przesadzania roślin doniczkowych oraz rabatowych, świetnie nadające się również do robienia niewielkich otworów w glebie przy wiosennych wysiewach. Łopatka wąska Solid z kolei doskonale sprawdza się w wąskich grządkach i trudno dostępnych miejscach, a także do sadzenia i pielenia roślin. Motyczka Solid umożliwia spulchnianie i rozdrabnianie gleby, a także ścinanie chwastów w miejscach, do których nie ma dostępu za pomocą dużej motyki ogrodowej. Kultywator Solid to z kolei doskonałe narzędzie do aeracji gleby, wyrównywania powierzchni i rozbijania niewielkich brył ziemi. Narzędzia posiadają otwory w uchwytach, co pozwala na zamocowanie zawieszki na nadgarstek lub zawieszenie narzędzi na hakach. Doskonała jakość użytych materiałów gwarantuje długie użytkowanie narzędzi, a innowacyjne tworzywo FiberComp™ pozwala cieszyć się wygodnym i skutecznym narzędziem przez wiele sezonów.

Zestaw do pielęgnacji małych roślin 4el. FISKARS
Opis
PRODUCENT Fiskars
KOLOR Czarny
PRZEZNACZENIE Do ogrodu
DODATKOWE INFORMACJE 4 el. w zestawie
12 x 1.2%
Kwota kredytu
Pierwsza wpłata
Liczba rat
2 Liczba rat
x
0,00 zł Wysokość raty
%
%
%
%
%
%
Szczegóły finansowe wskazanej propozycji:
Całkowita kwota kredytu 500,00 zł
Całkowita kwota do zapłaty 0,00 zł
Całkowity koszt kredytu 0,00 zł
Prowizja 0,00 zł
Stopa oprocentowania stała 0,00 %
Odsetki 0,00 zł
RRSO 0,00 %
Rozwiń szczegóły
To Top