Zestaw garnków ZWIEGER Paseo 8 el · ORLEN VITAY
- 219,00 zł

Zestaw garnków ZWIEGER Paseo 8 el

W magazynie Przewidywana wysyłka w 24h
380,00 zł lub 75 800 pkt
Cena bezpośrednio przed obniżką: 599,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 399,00 zł Cena minimalna produktu z okresu ostatnich 30 dni
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Zestaw garnków ZWIEGER Paseo 8 elementów Wysoka jakoś stali nierdzewnej o symbolu ANSI 304 Zestaw garnków ZWIEGER Paseo 8 elementów został wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej o symbolu ANSI 304, czyli najlepszej stali wykorzystywanej do produkcji naczyń kuchennych.
Płatność tylko punktami programu
lojalnościowego vitay.pl
- załóż konto vitay.pl
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
Zestaw garnków ZWIEGER Paseo 8 elementów Wysoka jakoś stali nierdzewnej o symbolu ANSI 304 Zestaw garnków ZWIEGER Paseo 8 elementów został wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej o symbolu ANSI 304, czyli najlepszej stali wykorzystywanej do produkcji naczyń kuchennych. Materiał ten jest niezwykle odporny na korozję, a jego stosunkowa gładkość pozwala na szybkie i efektywne pozbycie się przypaleń i zabrudzeń. Zastosowane grube, trójwarstwowe dno z wbudowanym dyskiem aluminiowym równomiernie rozprowadza ciepło. Do wszystkich kuchenek Zestaw garnków ZWIEGER Paseo 8 elementów można używać na wszystkich rodzajach kuchenek, również na płytach indukcyjnych. Każde naczynie posiada dopasowane pokrywy ze szkła hartowanego oraz duże i wygodne uchwyty, które podczas gotowania są ciepłe, ale nie gorące, co umożliwia komfortowe gotowanie i bezpieczne przenoszenie garnka bez ryzyka oparzenia.
Opis
Producent PRD Zwieger
Materiał wykonania MKW Stal nierdzewna (ANSI 304)
Zawartość zestawu ZZW Rondel z pokrywką 16 cm o pojemności 1,5 litra, Garnek z pokrywką 18 cm o pojemności 2 litry, Garnek z pokrywką 20 cm o pojemności 3 litry, Garnek z pokrywką 24 cm o pojemności 5 litrów
Pojemność PJM garnek - 1,5 litra, garnek - 2 litry, garnek - 3 litry, garnek - 5 litrów
Możliwość mycia w zmywarce MMW Tak
Wskaźnik nagrzania WSN Nie
Nienagrzewające się uchwyty NNG Tak
Rodzaj kuchenek kompatybilnych RDK Kuchenka indukcyjna
Wymiary WM garnek - 16cm, garnek - 18cm, garnek - 20cm, garnek - 24cm
Waga WG 6 kg
Kolor KLR Stal nierdzewna
Gwarancja 24 miesiące
Popularne w kategorii Garnki
To Top