Zestaw kominkowo-ogniskowy (siekiera+nóż+ostrzałka) FISKARS

W magazynie
279,00 zł lub 55 600 pkt
26,6 zł x 12 rat 1.2% RRSO
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Zestaw kominkowo-ogniskowy składa się z trzech elementów: siekiery XXS X5, noża uniwersalnego K40 oraz ostrzałki do siekier i noży. Siekiera XXS X5 doskonale sprawdzi się podczas pracy z drewnem o średnicy do 3 cm. Dzięki niewielkiemu rozmiarowi, można ją...
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Zestaw kominkowo-ogniskowy (siekiera+nóż+ostrzałka) FISKARS

ikona

LEKKA I MAŁA SIEKIERA

Zestaw kominkowo-ogniskowy składa się z trzech elementów: siekiery XXS X5, noża uniwersalnego K40 oraz ostrzałki do siekier i noży. Siekiera XXS X5 doskonale sprawdzi się podczas pracy z drewnem o średnicy do 3 cm. Dzięki niewielkiemu rozmiarowi, można ją nosić na pasku, co zwiększa jej mobilność. Wyważenie siekiery zapewnia bezpieczeństwo pracy, a specjalny wypukły profil ostrza gwarantuje wytrzymałość i łatwość rozłupywania drewna o różnych strukturach. Trzonek wykonany z lekkiego i wytrzymałego tworzywa FiberComp ™ zwiększa komfort pracy.

Zestaw kominkowo-ogniskowy (siekiera+nóż+ostrzałka) FISKARS
ikona

NÓŻ DO PRACY W OGRODZIE

Drugim elementem zestawu jest nóż uniwersalny K40, który świetnie sprawdzi się w ogrodzie lub podczas innych zadań poza domem, np. do cięcia owoców, warzyw lub drewna. Może być również stosowany jako nóż do łowienia ryb i polowań. Ostrze wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej jest trwałe i wytrzymałe. Ergonomiczna, antypoślizgowa rączka z specjalną osłoną na palce zapewnia komfort i bezpieczeństwo pracy.

Zestaw kominkowo-ogniskowy (siekiera+nóż+ostrzałka) FISKARS
ikona

CERAMICZNA OSTRZAŁKA

Ostatnim element to ostrzałka do siekier i noży, która posiada ceramiczny wkład i obudowę z tworzywa wzmocnionego włóknem szklanym. Kamienie szlifierskie doskonale ostrzą zarówno siekiery, jak i noże. Dzięki zastosowanemu mechanizmowi i odpowiedniemu ułożeniu kamieni, zapewniony jest prawidłowy kąt ostrzenia. Ostrzałka jest łatwa w obsłudze, wymaga jedynie dociśnięcia do części ostrzącej i przesuwania ostrza w przód i w tył. Silikonowe nóżki zapobiegają przesuwaniu ostrzałki podczas ostrzenia, co zwiększa bezpieczeństwo użytkowania. Zestaw jest dostosowany dla osób prawo- i leworęcznych, co jest dodatkowym atutem produktu.

Zestaw kominkowo-ogniskowy (siekiera+nóż+ostrzałka) FISKARS
Opis
PRODUCENT Fiskars
RODZAJ Zestaw siekiera + nóż + ostrzałka
KOLOR Czarno - pomarańczowy
12 x 1.2%
Kwota kredytu
Pierwsza wpłata
Liczba rat
2 Liczba rat
x
0,00 zł Wysokość raty
%
%
%
%
%
%
Szczegóły finansowe wskazanej propozycji:
Całkowita kwota kredytu 500,00 zł
Całkowita kwota do zapłaty 0,00 zł
Całkowity koszt kredytu 0,00 zł
Prowizja 0,00 zł
Stopa oprocentowania stała 0,00 %
Odsetki 0,00 zł
RRSO 0,00 %
Rozwiń szczegóły
To Top