Zestaw siekiera X-series X17 + ostrzałka FISKARS Xsharp

W magazynie
299,00 zł lub 59 600 pkt
28,51 zł x 12 rat 1.2% RRSO
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Praktyczny zestaw narzędzi składający się z siekiery X17-M oraz ostrzałki X-Sharp. Poręczna siekiera świetnie sprawdzi się podczas rozłupywania średniej wielkości pieńków o średnicy powyżej 20 cm. Dzięki idealnemu wyważeniu narzędzia praca jest bezpieczna, a ryzyko utraty...
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Zestaw siekiera X-series X17 + ostrzałka FISKARS Xsharp

ikona

IDEALNE WYWAŻENIE SIEKIERY

Praktyczny zestaw narzędzi składający się z siekiery X17-M oraz ostrzałki X-Sharp. Poręczna siekiera świetnie sprawdzi się podczas rozłupywania średniej wielkości pieńków o średnicy powyżej 20 cm. Dzięki idealnemu wyważeniu narzędzia praca jest bezpieczna, a ryzyko utraty kontroli nad siekierą zostaje zminimalizowane. Ostrze siekiery zostało szlifowane pod kątem 35° oraz wyposażone w specjalny wypukły profil, co pozwala na lepsze rozłupywanie drewna o różnych strukturach. Wyjątkowo lekki i wytrzymały trzonek wykonany został z tworzywa FiberComp™, co zwiększa komfort pracy. Poszerzona strefa chwytu ze strukturą 3D umożliwia wygodną pracę oburącz i większą kontrolę nad narzędziem. Trzonek mocowany metodą wtryskową bezpośrednio na głowicy dodatkowo wzmacnia konstrukcję siekiery, a haczykowate zakończenie trzonka zapobiega wyślizgnięciu narzędzia podczas pracy. Siekiera ma długość 60 cm i została wyprodukowana w Finlandii.

Zestaw siekiera X-series X17 + ostrzałka FISKARS Xsharp
ikona

CERAMICZNE KAMIENIE SZLIFIERSKIE

Ostrzałka X-Sharp to narzędzie przeznaczone do ostrzenia siekier i noży. Wyposażona w ceramiczne kamienie szlifierskie, umożliwia skuteczne naostrzenie zarówno ostrza siekiery, jak i zwykłego noża. Ostrzałka jest dostosowana dla osób prawo- i leworęcznych. Lekka obudowa została wykonana z tworzywa wzmocnionego włóknem szklanym. Zastosowany mechanizm oraz odpowiednie ułożenie kamieni szlifierskich zapewniają prawidłowy kąt ostrzenia. Obsługa jest łatwa - wystarczy docisnąć ostrze do odpowiedniego otworu i przesuwać je w przód i w tył. Ostrzałka jest bezpieczna w użytkowaniu, a silikonowe nóżki zapobiegają przesuwaniu się podczas ostrzenia. Jest również łatwa w utrzymaniu w czystości, a specjalny przycisk pozwala na wysunięcie wkładu ostrzałki i rozebranie jej do wyczyszczenia.

Zestaw siekiera X-series X17 + ostrzałka FISKARS Xsharp
Opis
PRODUCENT Fiskars
RODZAJ Zestaw siekiera + ostrzałka
DŁUGOŚĆ SIEKIERY 60 cm
KOLOR Czarno - pomarańczowy
12 x 1.2%
Kwota kredytu
Pierwsza wpłata
Liczba rat
2 Liczba rat
x
0,00 zł Wysokość raty
%
%
%
%
%
%
Szczegóły finansowe wskazanej propozycji:
Całkowita kwota kredytu 500,00 zł
Całkowita kwota do zapłaty 0,00 zł
Całkowity koszt kredytu 0,00 zł
Prowizja 0,00 zł
Stopa oprocentowania stała 0,00 %
Odsetki 0,00 zł
RRSO 0,00 %
Rozwiń szczegóły
To Top