Zestaw siekiera X-series X7 + ostrzałka FISKARS Xsharp

W magazynie
239,00 zł lub 47 600 pkt
22,79 zł x 12 rat 1.2% RRSO
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Praktyczny zestaw narzędziowy dla miłośników aktywności na świeżym powietrzu - siekiera X7 XS oraz ostrzałka X-Sharp. To idealne narzędzia dla osób, które cenią sobie nie tylko jakość, ale również komfort i bezpieczeństwo pracy. Cały zestaw to niezbędne narzędzia dla miłośników outdoorowych aktywności. Wysoka jakość wykonania i ergonomia gwarantują komfortową pracę, a bezpieczeństwo i trwałość to cechy, które doceni każdy użytkownik. Długość siekiery wynosi 35,4 cm, co czyni ją idealnym narzędziem na camping, wędrówki...
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Zestaw siekiera X-series X7 + ostrzałka FISKARS Xsharp

ikona

KOMFORT I BEZPIECZEŃSTWO PRACY

Praktyczny zestaw narzędziowy dla miłośników aktywności na świeżym powietrzu - siekiera X7 XS oraz ostrzałka X-Sharp. To idealne narzędzia dla osób, które cenią sobie nie tylko jakość, ale również komfort i bezpieczeństwo pracy. Cały zestaw to niezbędne narzędzia dla miłośników outdoorowych aktywności. Wysoka jakość wykonania i ergonomia gwarantują komfortową pracę, a bezpieczeństwo i trwałość to cechy, które doceni każdy użytkownik. Długość siekiery wynosi 35,4 cm, co czyni ją idealnym narzędziem na camping, wędrówki,

Zestaw siekiera X-series X7 + ostrzałka FISKARS Xsharp
ikona

SOLIDNA KONSTRUKCJA

Siekiera X7 XS to poręczne narzędzie o niewielkich rozmiarach, idealne do obróbki drewna o średnicy do 7 cm. Dzięki wyważeniu zapewnia bezpieczną pracę bez ryzyka utraty kontroli nad narzędziem. Ostrze, szlifowane pod kątem 30°, ma specjalny wypukły profil, co gwarantuje wytrzymałość i łatwość rozłupywania drewna o różnych strukturach. Lekki i wytrzymały trzonek z tworzywa FiberComp™ zwiększa komfort pracy, a wyjątkowo ostra głowica ze stali hartowanej minimalizuje tarcie. Trzonek mocowany metodą wtryskową bezpośrednio na głowicy dodatkowo wzmacnia konstrukcję siekiery. Dzięki uchwytowi z teksturowaną antypoślizgową powłoką oraz haczykowatemu zakończeniu trzonka, siekierę można pewnie i komfortowo trzymać w dłoni.

Zestaw siekiera X-series X7 + ostrzałka FISKARS Xsharp
ikona

PRECYZYJNE OSTRZENIE

Ostrzałka X-Sharp to idealne narzędzie do ostrzenia siekier i noży. Wyposażona w ceramiczne kamienie szlifierskie, umożliwia szybkie i precyzyjne naostrzenie zarówno ostrza siekiery, jak i zwykłego noża. Dostosowana dla osób prawo i leworęcznych. Lekka obudowa wykonana z tworzywa wzmocnionego włóknem szklanym oraz specjalny mechanizm oraz odpowiednie ułożenie kamieni zapewniają prawidłowy kąt ostrzenia. Obsługa jest bardzo prosta i wygodna - wystarczy docisnąć ostrze do odpowiedniego otworu i przesuwać je w przód i w tył. Ostrzałka jest również bezpieczna w użytkowaniu - silikonowe nóżki zapobiegają jej przesuwaniu podczas ostrzenia. Dodatkowo, specjalny przycisk pozwala na wyjęcie wkładu ostrzałki i łatwe wyczyszczenie jej z brudu i resztek materiału.

Zestaw siekiera X-series X7 + ostrzałka FISKARS Xsharp
Opis
PRODUCENT Fiskars
RODZAJ Zestaw siekiera + ostrzałka
DŁUGOŚĆ SIEKIERY 60 cm
KOLOR Czarno - pomarańczowy
12 x 1.2%
Kwota kredytu
Pierwsza wpłata
Liczba rat
2 Liczba rat
x
0,00 zł Wysokość raty
%
%
%
%
%
%
Szczegóły finansowe wskazanej propozycji:
Całkowita kwota kredytu 500,00 zł
Całkowita kwota do zapłaty 0,00 zł
Całkowity koszt kredytu 0,00 zł
Prowizja 0,00 zł
Stopa oprocentowania stała 0,00 %
Odsetki 0,00 zł
RRSO 0,00 %
Rozwiń szczegóły
To Top