Zestaw siekiera X21 + nóż uniwersalny FISKARS Hardware

W magazynie
295,00 zł lub 58 800 pkt
28,12 zł x 12 rat 1.2% RRSO
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Zestaw narzędziowy, który składa się on z dwóch elementów: siekiery X21-L oraz noża uniwersalnego Hardware marki Fiskars. Siekiera jest poręczna i wytrzymała, idealna do rozłupywania drewna o średnicy 20-30 cm. Dzięki idealnemu wyważeniu, narzędzie zapewnia bezpieczeństwo pracy oraz kontrolę nad nim. Ostrze siekiery zostało szlifowane pod kątem 35°...
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Zestaw siekiera X21 + nóż uniwersalny FISKARS Hardware

ikona

FIŃSKA JAKOŚĆ

Zestaw narzędziowy, który składa się on z dwóch elementów: siekiery X21-L oraz noża uniwersalnego Hardware marki Fiskars. Siekiera jest poręczna i wytrzymała, idealna do rozłupywania drewna o średnicy 20-30 cm. Dzięki idealnemu wyważeniu, narzędzie zapewnia bezpieczeństwo pracy oraz kontrolę nad nim. Ostrze siekiery zostało szlifowane pod kątem 35° i posiada specjalny, wypukły profil, który ułatwia rozłupywanie drewna o różnych strukturach. Dodatkowo, lekki i wytrzymały trzonek wykonany z tworzywa FiberComp™ zwiększa komfort pracy, a poszerzona strefa chwytu ze strukturą 3D umożliwia pracę oburącz oraz większą kontrolę nad narzędziem. Konstrukcja siekiery została dodatkowo wzmocniona dzięki wtryskowej metodzie mocowania trzonka bezpośrednio na głowicy, a haczykowate zakończenie trzonka zapobiega wyślizgnięciu się narzędzia podczas pracy. Siekiera ma długość 71 cm i została wyprodukowana w Finlandii.

Zestaw siekiera X21 + nóż uniwersalny FISKARS Hardware
ikona

NÓŻ Z INNOWACYJNĄ OSTRZAŁKĄ

Natomiast nóż uniwersalny Fiskars to narzędzie z wysokiej jakości ostrzem, które nadaje się do ogólnego użytku. Jest to część serii noży warsztatowych Fiskars, opracowanych wspólnie z najbardziej wymagającymi użytkownikami noży. Nóż posiada innowacyjną, wbudowaną, łatwą w użyciu ostrzałkę, która gwarantuje ostrzejsze cięcia bez zbędnych przerw w pracy. Ostrze noża wykonane jest z wyjątkowo trwałej stali nierdzewnej i zapewnia efektywne cięcie. Rękojeść noża zapewnia ergonomiczny i miękki chwyt oraz posiada unikalny opatentowany wzór, który zapewnia najlepszy chwyt oraz kontrolę dokładnie tam, gdzie jest to potrzebne. Zastosowanie trzech komponentów przy konstrukcji rękojeści sprawia, że jej trzymanie w dłoni jest jeszcze wygodniejsze, a praca z nożem jeszcze mniej obciąża dłoń. Odsłonięta rękojeść zwiększa komfort użytkowania, a specjalne zabezpieczenie ogranicza możliwość przypadkowego zsunięcia się dłoni i okaleczenia palców o ostrze. Dodatkowo, odwracana osłona noża posiada dwustronny kołnierz, umożliwiający korzystanie zarówno przez osoby prawo-, jak i leworęczne. Nóż ma długość całkowitą 21,5cm.

Zestaw siekiera X21 + nóż uniwersalny FISKARS Hardware
Opis
PRODUCENT Fiskars
RODZAJ Zestaw siekiera + nóż uniwersalny
DŁUGOŚĆ SIEKIERY 71 cm
KOLOR Czarno - pomarańczowy
12 x 1.2%
Kwota kredytu
Pierwsza wpłata
Liczba rat
2 Liczba rat
x
0,00 zł Wysokość raty
%
%
%
%
%
%
Szczegóły finansowe wskazanej propozycji:
Całkowita kwota kredytu 500,00 zł
Całkowita kwota do zapłaty 0,00 zł
Całkowity koszt kredytu 0,00 zł
Prowizja 0,00 zł
Stopa oprocentowania stała 0,00 %
Odsetki 0,00 zł
RRSO 0,00 %
Rozwiń szczegóły
To Top