Zestaw siekiera X25 + piła FISKARS Xtract Sw73 · ORLEN VITAY

Zestaw siekiera X25 + piła FISKARS Xtract Sw73

W magazynie
379,00 zł lub 75 600 pkt
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Przydatny zestaw narzędziowy, który zawiera doskonałą siekierę X25-XL oraz wysuwaną piłę ręczną SW73. Ta duża, wytrzymała siekiera świetnie nadaje się do rozłupywania dużych pieńków o średnicy większej niż 30 cm. Dzięki idealnemu wyważeniu, użytkownik może bezpiecznie pracować bez ryzyka...
Płatność tylko punktami programu
lojalnościowego vitay.pl
- załóż konto vitay.pl
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Zestaw siekiera X25 + piła FISKARS Xtract Sw73

ikona

POSZERZONA STREFA CHWYTU

Przydatny zestaw narzędziowy, który zawiera doskonałą siekierę X25-XL oraz wysuwaną piłę ręczną SW73. Ta duża, wytrzymała siekiera świetnie nadaje się do rozłupywania dużych pieńków o średnicy większej niż 30 cm. Dzięki idealnemu wyważeniu, użytkownik może bezpiecznie pracować bez ryzyka utraty kontroli nad narzędziem. Ostrze siekiery jest szlifowane pod kątem 35° i posiada specjalny wypukły profil, co zapewnia lepsze rozłupywanie drewna o różnych strukturach. Trzonek wykonany z wytrzymałego tworzywa FiberComp™ jest niezwykle lekki i zapewnia większy komfort pracy. Poszerzona strefa chwytu ze strukturą 3D umożliwia wygodną pracę oburącz i większą kontrolę nad narzędziem. Trzonek jest mocowany metodą wtryskową bezpośrednio na głowicy, co dodatkowo wzmacnia konstrukcję siekiery, a haczykowate zakończenie trzonka zapobiega wyślizgnięciu narzędzia podczas pracy. Siekiera ma długość 77 cm i została wyprodukowana w Finlandii.

Zestaw siekiera X25 + piła FISKARS Xtract Sw73
ikona

SZYBKIE I CZYSTE CIĘCIE

Wysuwana piła ręczna jest idealna do cięcia świeżych gałęzi o maksymalnej średnicy 12 cm i jest dostosowana dla osób prawo- i leworęcznych. Piła posiada ergonomiczną rękojeść pokrytą tworzywem SoftGrip™, co zapewnia pewny i mocny chwyt dzięki antypoślizgowej powłoce. Osłona na palce chroni przed zsunięciem się dłoni na ostrze i okaleczeniem. Zintegrowany klips umożliwia zawieszenie piły na pasku dla większej wygody pracy i bezpieczeństwa. Dzięki specjalnemu uzębieniu zęby piły ułożone są na przemian, co umożliwia szybkie i czyste cięcie w jednym kierunku - do siebie. Wysuwane ostrze można łatwo schować, co pozwala na komfortowe i bezpieczne przenoszenie lub przechowywanie piły. Długość ostrza wynosi 16 cm.

Zestaw siekiera X25 + piła FISKARS Xtract Sw73
Opis
PRODUCENT Fiskars
RODZAJ Zestaw siekiera + piła ręczna
DŁUGOŚĆ SIEKIERY 77 cm
DŁUGOŚĆ OSTRZA PIŁY 16 cm
KOLOR Czarno - pomarańczowy
To Top