Zestaw szefa kuchni FISKARS Functional Form

W magazynie
129,00 zł lub 25 600 pkt
12,3 zł x 12 rat 1.2% RRSO
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Funkcjonalne noże kuchenne Fiskars Functional Form to idealne narzędzia dla każdego kucharza, który ceni sobie bezpieczeństwo, wygodę i długotrwałą ostrość ostrza. Dzięki ergonomicznie zaprojektowanej rękojeści, noże te umożliwiają różne rodzaje chwytu w zależności od wykonywanego zadania, co przekłada się na większą kontrolę i precyzję podczas krojenia, obierania czy siekania...
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Zestaw szefa kuchni FISKARS Functional Form

ikona

OSTRE PRZEZ DŁUGI CZAS

Funkcjonalne noże kuchenne Fiskars Functional Form to idealne narzędzia dla każdego kucharza, który ceni sobie bezpieczeństwo, wygodę i długotrwałą ostrość ostrza. Dzięki ergonomicznie zaprojektowanej rękojeści, noże te umożliwiają różne rodzaje chwytu w zależności od wykonywanego zadania, co przekłada się na większą kontrolę i precyzję podczas krojenia, obierania czy siekania.

Zestaw szefa kuchni FISKARS Functional Form
ikona

OCHRONA PRZED SKALECZENIEM

Bezpieczeństwo użytkowania noży Functional Form zapewnia antypoślizgowy uchwyt z powłoką Softouch™ oraz osłona na palce, która chroni przed ewentualnymi skaleczeniami. Ponadto, wysokiej jakości stal japońska, z której wykonane są ostrza, gwarantuje długotrwałą ostrość i odporność na korozję, co pozwala cieszyć się ich użytkowaniem przez wiele lat.

Zestaw szefa kuchni FISKARS Functional Form
ikona

MOŻLIWOŚĆ MYCIA W ZMYWARCE

Noże kuchenne z zestawu Fiskars Functional Form to także łatwe w utrzymaniu czystości, dzięki możliwości mycia ich w zmywarce. W skład zestawu wchodzą 2 noże: nóż do obierania, który doskonale sprawdzi się przy krojeniu owoców, warzyw czy grzybów, o długości ostrza 11 cm oraz nóż szefa kuchni duży, który stanowi podstawowe narzędzie kuchenne o szerokim zastosowaniu, doskonały do krojenia mięsa, warzyw, serów oraz siekania ziół czy czosnku, o długości ostrza 19,9 cm. Jeśli poszukujesz funkcjonalnych, bezpiecznych i łatwych w użyciu noży kuchennych, to noże Functional Form od Fiskars są doskonałym wyborem dla Ciebie!

Zestaw szefa kuchni FISKARS Functional Form
Opis
PRODUCENT Fiskars
RODZAJ Zestaw noży
WYKONANIE OSTRZA Stal japońska
ILOŚĆ 2 szt. noży w komplecie
DODATKOWE INFORMACJE Osłona przed skaleczeniem, możliwość mycia w zmywarce
12 x 1.2%
Kwota kredytu
Pierwsza wpłata
Liczba rat
2 Liczba rat
x
0,00 zł Wysokość raty
%
%
%
%
%
%
Szczegóły finansowe wskazanej propozycji:
Całkowita kwota kredytu 500,00 zł
Całkowita kwota do zapłaty 0,00 zł
Całkowity koszt kredytu 0,00 zł
Prowizja 0,00 zł
Stopa oprocentowania stała 0,00 %
Odsetki 0,00 zł
RRSO 0,00 %
Rozwiń szczegóły
To Top