Płyn do spryskiwaczy zimowy do -20°C ORLEN SUPER 4L

Czasowo niedostępne
Zimowy płyn do spryskiwaczy -20°C Orlen Super przeznaczony jest do mycia szyb samochodowych w okresie zimowym. Skutecznie usuwa sól, lód oraz inne zanieczyszczenia drogowe korzystnie wpływając na poprawę widoczności i bezpieczeństwa jazdy.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Płyn do spryskiwaczy zimowy do -20°C ORLEN SUPER 4L

ikona

WYSOKA WIDOCZNOŚĆ

Zimowy płyn do spryskiwaczy -20°C Orlen Super przeznaczony jest do mycia szyb samochodowych w okresie zimowym. Skutecznie usuwa sól, lód oraz inne zanieczyszczenia drogowe korzystnie wpływając na poprawę widoczności i bezpieczeństwa jazdy. Chroni szybę i dysze spryskiwaczy przed zamarzaniem. Zapewnia ochronę lakieru oraz części gumowych wycieraczek. Skutecznie usuwa brud i zabrudzenia drogowe zapewniając optymalną widoczność. Nie pozostawia smug i refleksów. Zapewnia zachowanie dobrej widoczności, redukcję rys na szybach, skuteczne usuwanie owadów. Płyn należy wlać bezpośrednio do zbiornika przeznaczonego na płyn do spryskiwaczy w samochodzie.

zdjęcie produktu
Opis
Producent ORLEN OIL
Marka Orlen
Opakowanie Kanister 4L
To Top